fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
Звірство в Підмосков’ї: бабуся імітувала пошуки убитої внучки

Жінка розповідала, що 6-річна дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми

За деякий час до того, як розкрилася інформація про жахливе вбивство 6-річної Вероніки Ч., в якому підозрюються її прийомні батьки, бабуся дитини імітувала активні пошуки внучки. Жінка розповідала про обставини зникнення дівчинки, – передає “Лайф”.

“Я пообіцяла, що візьму трьох онуків на день міста. Але Вероніці стало погано від того, що вона наїлася зелених груш. Тому брати на свято ми її не стали. Десь в районі шостої години я взяла двох – Олену і Пашу. Була домовленість, що якщо Вероніці стане краще, то вони з Танюшкою (прийомна мати) до нас приїдуть, – розповіла жінка. – Три хвилини проходить, вона дзвонить, каже – зайшла в кімнату, її немає. Я запитала у сусідів на лавочці, не бачили чи вони Ніку. Вони сказали, що не бачили”.

За словами бабусі, дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми.

Повідомляється, що 9 серпня в місті Озери Московської області почалися пошуки зниклої 6-річної дівчинки. За словами її прийомних батьків, Вероніка вийшла з дому 6 серпня і не повернулася. Пізніше на допиті батьки сказали, що ще в квітні 2016 року дівчинка потонула у ванні, і вони, злякавшись, вирішили спалити тіло, а органам опіки сказати, що дитина зникла.

Крім вбитої дівчинки у сім’ї є ще одна прийомна дитина і одна рідна.

Джерело

Related Post

facebook