fbpx
Події
Звірство в Підмосков’ї: бабуся імітувала пошуки убитої внучки

Жінка розповідала, що 6-річна дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми

За деякий час до того, як розкрилася інформація про жахливе вбивство 6-річної Вероніки Ч., в якому підозрюються її прийомні батьки, бабуся дитини імітувала активні пошуки внучки. Жінка розповідала про обставини зникнення дівчинки, – передає “Лайф”.

“Я пообіцяла, що візьму трьох онуків на день міста. Але Вероніці стало погано від того, що вона наїлася зелених груш. Тому брати на свято ми її не стали. Десь в районі шостої години я взяла двох – Олену і Пашу. Була домовленість, що якщо Вероніці стане краще, то вони з Танюшкою (прийомна мати) до нас приїдуть, – розповіла жінка. – Три хвилини проходить, вона дзвонить, каже – зайшла в кімнату, її немає. Я запитала у сусідів на лавочці, не бачили чи вони Ніку. Вони сказали, що не бачили”.

За словами бабусі, дівчинка була дуже “довірливою” і могла піти за чужими людьми.

Повідомляється, що 9 серпня в місті Озери Московської області почалися пошуки зниклої 6-річної дівчинки. За словами її прийомних батьків, Вероніка вийшла з дому 6 серпня і не повернулася. Пізніше на допиті батьки сказали, що ще в квітні 2016 року дівчинка потонула у ванні, і вони, злякавшись, вирішили спалити тіло, а органам опіки сказати, що дитина зникла.

Крім вбитої дівчинки у сім’ї є ще одна прийомна дитина і одна рідна.

Джерело