fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
Притчі
Бoг живe тaм, де живe любов. Гapна притча про хлопчика, у якого не було мами

Часто люди забувають, що справжні цінності – це людське життя та щастя. Погоня за матеріальними благами робить серця черствими до чужого горя. Джерело

Жінка, як завжди, поверталась пізно ввечері з роботи. Проходячи повз магазин, почула дитячий крик. Обернулась і побачила чоловіка, що наздоганяв хлопчика.

Втрутилась в ситуацію і запитала, що коїться. Чоловік відповів, що цей хлопчик – злодюжка, бо поцупив з магазину ковбасу і хліб.

Жінка за все заплатила продавцю і спитала малого:

– Нащо ти вкрав? В тебе складна ситуація? Розкажи мені, не соромся.

Читайте також: Щоб творити добро, не треба бути надзвичайно багатим. Інколи варто озирнутися і побачити, кому дійсно потрібна допомога і підтримка. Історія, яка вражає до сліз

– Я рятував бабусю… Моя мама пішла від нас на Небо. Я боюся, що бабуся теж піде… Вона хвора і голодна, я лише хотів допомогти, — прошепотів налякано хлопчик.

– Не бійся, дитино. Зараз я проведу тебе додому і запитаю, чим можна допомогти.

До горла жінці ніби підкочувався клубок. Вона не мала сім’ї і не могла мати дітей. Йдучи за руку з хлопчиком, розуміла, що це – знак з Неба. В голові прокручувались різні варіанти розвитку подій, а на серці ставало спокійно і тепло.

Бабуся дійсно була хвора, але радість переповнювала її, бо за довгий час ніхто і не поцікавився їхнім станом.

Вдома і на роботі жінка роздумувала, як вчинити з цими бідними людьми. Звільнившись, одразу пішла до них.

– Мені наснилась мама. Вона сказала, що вимолила в Бога тебе. Тепер в мене знову буде мама, яка мене любитиме? — спитало хлоп’я.

– Так, тепер ми – сім’я. Я вас не покину. Нехай твоя мама просить і надалі для тебе доброї долі, — зі сльозами на очах промовила жінка.

Related Post