Мій Вітя все життя на побігеньках біля мами, як і я. Ми і з городами допомагаємо і по хаті. Коли прийшов час і воду провели і пральку за свої гроші купили. І з ремонтами завжди допомагали, бо Вітя майстер. Свекруха сама завжди казала, що не уявляє свого життя без сина, що він її єдина надія та опора. Але коли прийшов час задуматись про спадщину, моя свекруха вирішила все організувати “справедливо”, бо ж в неї ще дві доні є, які її не кожного року з днем народження вітають
То як допомагати батькам, то Вітя, а як спадщину ділити, то на всіх дітей порівно. - Ну а як інакше,…