Після серйозної “бурі” невістка взяла деякі речі і пішла з дому, залишивши онука на мене. Я ж працюю вахтеркою і доглядати за дитиною не маю як. Я думала Олег з Наталкою вже не помириться, але, на диво, прийшов він одного дня і сказав, що Наталя повернеться до нього, але є одна умова – я повинна піти з дому. Наголошу, зі свого дому, на який ми з чоловіком так важко заробляли свого часу. Ніколи й подумати не могла, що син проміняє рідну матір на якусь жінку
Після серйозної "бурі" невістка взяла деякі речі і пішла з дому, залишивши онука на мене. Я ж працюю вахтеркою і…