Тітка Ніна хоче, щоб ми її забрали з будинку престарілих до себе. Але я кажу дружині, що цього не буде, бо ця жінка сама винна в такому житті. Вона ж завжди дбала лише про себе, навіть дітей не мала, бо не хотіла відволікатись від поїздок за кордон чи по Трускавцях. І ось недавно ми знову її провідували, і вже в коридорі вона вкотре “поплакалася” моїй Ользі. Та річ в тім, що дружина в мене дуже чутлива і почувається перед тіткою винною
Тітка Ніна хоче, щоб ми її забрали з будинку престарілих до себе. Але я кажу дружині, що цього не буде,…