У 18 років в мене появився “новий носик”, тоді я думала, що життя налагодилося, та тепер це тільки псує моє життя. Після переїзду до Києва мені дуже пощастило з чоловіком. Денис був для мене найкращим, і від нашої любові народила донька. На початку все було добре, але проблема в тому, що Ліза успадкувала мій ніс. До недавнього часу це не було проблемою, але коли друзі почали пускати жарти, мене чекала серйозна розмова
Я й не думала, що ця частинка мого життя колись відкриється. Все своє життя комплексувала через ніс. В мене він…