Я деякий час не могла оплатити карткою покупку, тому засмучена пішла до консультанта в банк. Виявилося, що вона пуста, більше того, я ще й в мінусі. Додому я йшла сама не своя, а на сходовій клітці мене чекав якийсь чоловік, який почав вимагати повернення коштів. “Якщо не віддаш, я винесу з квартири все”. Звісно, я розлучилася з Олегом. А недавно я дізналася, що колишній “позичає” в нашої дочки “кишенькові”
Я вже всі сльози виплакала. Це дуже важка і не проста ситуація. Річ в тім, що я не можу знайти…