Повернулася Оленка від бабусі вся в сльозах. – Мамо, поки бабуся з хати вийшла, я ж побачила, що на грядці полуниця вже доспіла. Ось і вирішила трішки “попастися”. “Ти чого там топчишся? Невже не знаєш, що тітка Оксана в неділю з дітьми приїде? Та я сама тої полуниці не їм, для них бережу. А ну гайда звідти!”. То виявляється, діти дочки – онуки, а сина – так собі, обійдуться. Все життя ми біля неї живемо, помагаємо, миємо, смачненьким годуємо. І ось таку віддачу заслужили
Прибігла моя Оленка від бабусі вся в сльозах. – Більше я туди не піду
Такі дивні батьки у мого Віті! Це дуже не справедливо, що вони відмовляють нам в житлі. Ми з Віктором разом вже 8 років, старшому синочку 6 років, а зараз мені якраз йти в декрет з молодшим – я при надії, і наступного тижня в декрет. Квартира – майже 70 квадратів, поміститься за бажання могли б. Допомагати грошима вони також не запропонували. Я розумію, що нам ніхто нічого не повинен. Але душею не можу зрозуміти. Якщо до мене прийде дорослий син, та ще й з невісткою при надії і попросить пожити кілька місяців, та хай хоч із американськими їжаками живе! Ще й заощадити допоможемо. І допомагатимемо. Але вони – інші. Зараз ми самі оплачуємо за світло і продукти, щоби мої батьки не витрачалися. І міркуємо, що робити далі. А я не можу пробачити свекрів. Як вони збираються брати на руки онучку, пам’ятаючи та розуміючи, що не пустили її маму на поріг?
Такі дивні батьки у мого Віті! Це дуже не справедливо, що вони відмовляють нам
Мама відмовилася допомагати. Вона ж мене попереджала! В день нашого з Остапом весілля мама встала щоб промовити тост, але попросила мене при всіх залишити нареченого й забути про Остапа раз і на завжди. А напередодні мама ходила за мною по п’ятах і благала не виходити за Остапа. «Оленко, я бачу його наскрізь! Благаю тебе, послухай мене, одумайся!»,- повторювала мама. Я мріяла подарувати йому двох синів і донечку. А тепер мама сказала, що якщо я прийму чоловіка назад і пробачу, вона залишить мене без спадку, зробить дарчу на племінницю. Після весілля Остап переїхав в мою квартиру. І за якихось півроку почало відбуватися геть дивне, чоловік змінився до непізнаваності. Він став дуже скупим. Я забула про кафе і квіти, просила в чоловіка грошей навіть на косметику, а свою зарплату віддавала Остапу
В день нашого з Остапом весілля мама встала щоб промовити тост, але попросила мене
Після того, як свекруха повернулася назавжди з Італії, в нас відбулась серйозна розмова: “А ти хто тут така? Ти що, власниця? Ти копійки в цю квартиру не вклала, прийшла, на все готове, думаєш, я все так залишу? Ти не рідня моєму сину. І навіть онука мені не подарувала. То про які права ти можеш говорити? Закрийся собі в кімнаті і не висовуйся”. Так було добре нам з Віталієм одним жити. Але ж ні, збіглися всі, як в ту рукавичку! Тепер думаю-гадаю, як вилізти з цієї “діри”
Я завжди мріяла, щоб в моєму житті все складалося добре. Ми з Віталієм зустрічалися
Дочка наша живе у Парижі. Вона поїхала туди по обміну навчатися у Сорбонні та там і залишилася працювати. Тепер у 33 роки наша донечка нарешті зустріла долю і збирається заміж. Але нам з чоловіком, аби потрапити на весілля та ще й подарувати подарунок, доведеться взяти в борг чи кредит чималу суму, інакше нас на весілля не запросять, Віолета так і сказала. Куплю подарунок, замовлю номер у готелі. Не треба мені допомагати нічим. Зате побачу майбутнього зятя, сватів. Побачу Париж. А найголовніше, подивлюся в очі власної доньки. Нехай спробує не пустити мене на весільну церемонію
Дочка наша живе у Парижі. Вона поїхала туди по обміну навчатися у Сорбонні та
Я жила заради двох дочок, все їм віддавала – любов, турботу, весь свій час, аби мої дівчата все мали. І в цьому була моя велика помилка! Оля й Таня росли на всьому готовому. А тепер, коли мені під 70, я їм не надто потрібна. В суботу я мала день народження і я чекала дочок – запекла качку, картоплю стушкувала з мясом, пиріжків спекла, салатиків зробила. А дочки приїхали, аби переконати мене продати будинок, вони хочуть гроші поділити. Прямо у свій день народження, я дізналася, що найбільше у світі мої доньки хочуть продати мою нерухомість, тобто наш з чоловіком будинок, а виручені гроші розділити між собою
Я жила заради двох дочок, все їм віддавала – любов, турботу, весь свій час,
Я сама з багатодітної сім’ї. Як казала колись бабуся: в нас семеро ротів. Я звикло до того, що потрібно завжди щось робити по дому. Та як не крути, а ця робота вимотує. Ось тому я й почала зустрічатися з Микитою, який більше ніж на десять років від мене старший. Він був такий веселий і драйвовий, він одним своїм виглядом розфарбовував моє життя у веселку. Минув час. Ми відгуляли весілля і стали батьками. І найголовніше, тепер я дуже шкодую про свій вчинок!
Я сама з багатодітної сім’ї. Як казала колись бабуся: в нас семеро ротів. Я
Я ж щиро надіялася, що цікавий стан або поява онучки змінить ставлення свекрухи до мене, але, напевно, я марно на це сподівалася. Спочатку Галина Петрівна привітала мене зі статусом матері, але потім почала свої звичні порівняння. “Ой, та я взагалі перед тим, як за малям їхати, ще й по дому все прибрала і котлет на три дні насмажила. Так що нема тобі на що жалітися, ти ще біди не знала.” Ці слова стали останньою краплею
Я вже кілька років заміжня за Павлом. Ці роки я можу назвати щасливими і
Неля хороша жінка, вона мені допомагала справлятися з дітьми, поки я їх ростила, а моя дочка була на італійських заробітках. Нелі і відпишу будинок. Онуки виросли, Назар в Києві, а Мартуся вчиться в університеті. Приїхала моя дочка Зоряна і сказала, що замість жити зі мною в селі, купує дві квартири в живописному місці нашого Богуслава, в одній житиме з дочкою, іншу під оренду і ще але орендувала приміщення під кавʼярню в італійському стилі. А ми з Нелею лишаємося не потрібними
Приїхала моя дочка Зоряна і сказала, що замість жити зі мною в селі, купує
Після розлучення життя почало налагоджуватися, але я помітила, що Софійка потроху почала гірше вчитися. Спочатку я могла її контролювати, бо робота дозволяла бути вдома вчасно. Але згодом мені запропонували іншу роботу з кращою зарплатою, хоч і з нічними змінами. Я довірилася Софійці, бо вона завжди запевняла мене, що все в порядку. А потім свято з нагоди Дня вишиванки і ця зустріч з класним керівником, на яку, за задумом дочки, я не повинна була потрапити
Хочу поділитися своєю історією, адже в розпачі і не знаю як правильно вчинити. Моя

You cannot copy content of this page