А я не раз казала: “Катю, ти не така вже й королева, щоб чоловіками
З мамою ми не бачились багато років. Її навіть не було на прощальній церемонії
Де брати сили, щоб отак справлятися з трьома дітьми, як це роблю я? Чоловік
Оце дожила у свої 65 років – ніхто мені не позаздрить! Невістка Христина у
Ми з чоловіком уже місяць не бачимося і не розмовляємо зі свекрухою, тобто його
Я дуже рано овдовіла і незважаючи на кавалерів, які пропонувала руку і серце, я
Ну що це за родина у нас така, якщо моїй мамі не можна у
Мені 36 років, заміжня і дуже добре заробляю. Маю сестру, Вероніці 33, вона теж
Я сказала донці забирати дитину, речі і повертатися до нас з батьком додому. Справимося,
Після весілля нас приютила в себе моя хресна мама, в якої не було сім’ї.