fbpx
Притчі
Притча: «Все що ви зробите, все до вас повернеться». Мудро і повчально!

Дуже мудра та повчальна притча! Яку варто прочитати кожному і задуматись над своїми вчинками.

У двадцятому столітті, прямуючи додому старий фермер почув крики про допомогу, коли був недалеко від болотистій місцевості. Попрямувавши на крик, він побачив юного хлопця, який потрапив в пастку, і не міг вибратися з болота. Джерело

Всі спроби хлопця вибратися з болота лише приводили його усе більше занурює. Це лише більше лякало хлопця і приводило його в ще більшу відчай.

Чоловік не розгубився і тут же зрубав товстий сук, який і використовував для витягування хлопця з пастки. Після того як хлопець опинився в безпеці, він все ще не міг заспокоїтися, але це вже було не важливо, тому що його життю нічого не загрожувало.

Тоді фермер покликав хлопця до себе, щоб той міг прийти в себе.

Але хлопчик відмовився від пропозиції, так як він загубився, і йому потрібно якомога швидше повернутися до батька, бо той за нього хвилюється.

На наступний день фермер з подивом виявив перед своїм будинком дорогу карету. На ній приїхав дуже багатий і шляхетний чоловік, який тут же запитав у фермера, про порятунок свого сина. Після отримання позитивної відповіді він тут же запитав про суму, яку хоче отримати фермер за цю дію.

Ось тільки фермеру не потрібні були гроші за цей вчинок, так як він це робив заради порятунку життя, а не заробітку. Ця відповідь здивував чоловіка, і тоді він побачив, що у фермера теж є син.

Він був вражений таким благородством фермера і все-таки хотів відплатити йому за порятунок. Тоді він запропонував фермеру відправити з ним його сина, щоб той жив у нього і здобув освіту в Лондоні, природно всі витрати чоловік взяв на себе і пообіцяв, що допоможе хлопцю здобути освіту яке він захоче.

І ось минуло не мало років, хлопець виріс, і закінчив медичний університет, після чого почав свій шлях. Він зробив дуже багато для медицини.

І ось на порозі лікарні виявляється син того самого багатого чоловіка із запаленням легенів. Але хлопець вижив так як засобом, яке його врятувало – був той самий пеніцилін.

Дивно збіг обставин, так як тим хлопчиком, якого врятував фермер, після чого і його син. А тим, хто відкрив дорогу до знань і подарував можливість хлопчику здобути освіту, бувмудрий старець.

Пам’ятаймо, що «все що ви зробите, до вас обов’язково повернеться».

Фото ілюстративне – slovech.co

You cannot copy content of this page