fbpx

Ці 4 знаки Зодіаку найбільше відчують місячне затемнення повного місяця в Скорпіоні у травні 2023 року

Завтра нас очікує перше травневе затемнення повного місяця: для цих чотирьох знаків Зодіаку Всесвіт підготував особливий подарунок

Якщо ви один із цих 4 знаків зодіаку, травневе затемнення повного місяця оновить вашу карму

Ці 4 знаки Зодіаку найбільше відчують місячне затемнення повного місяця в Скорпіоні у травні 2023 року

Зараз ми перебуваємо в розпалі сезону затемнень, що є однією з причин, чому не бракує драми. Якщо ви вже відчуваєте космічний поштовх, тоді ви можете бути одним із знаків зодіаку, на який найбільше вплине місячне затемнення повного місяця у Скорпіоні у травні 2023 року. Око шторму!

Гаразд, чесно кажучи, немає причин боятися затемнення, тому нехай цей досвід вас не лякає. В астрології затемнення відкривають кармічні двері на 28 днів, і протягом цього часу може статися що завгодно – і я маю на увазі що завгодно.

Тому що затемнення може відбутися лише тоді, коли повний місяць або молодик відбувається в одному із знаків зодіаку, розташованих на Північному вузлі та Південному вузлі.

У той час як Північний вузол представляє ваше майбутнє і вашу кінцеву долю, Південний вузол представляє енергетичний багаж вашого минулого.

І якщо затемнення більше вплине на ваш знак зодіаку, це може викликати різкий і несподіваний поворот у вашому житті. Якщо ви вже відчуваєте тягар змін, не хвилюйтеся, Всесвіт знає, що він робить.

Іноді зміни, які відбуваються під час сезону затемнень, можуть бути масштабними та повністю змінити життя. В інших випадках зміни можуть бути більш тонкими та внутрішніми, але також гостро відчуваються.

У будь-якому випадку це майбутнє повне місячне затемнення так чи інакше переверне вашу реальність.

Що таке місячне затемнення в повний місяць?

Місячне затемнення повного місяця, яке також називають повним місячним затемненням, відбувається, коли Земля проходить між Місяцем і Сонцем, відкидаючи тінь на Місяць. Коли Місяць повністю знаходиться в тіні Землі, він може набувати червонуватого відтінку.

Коли відбувається місячне затемнення, Місяць повільно переходить у тінь Землі, стаючи все темнішим і темнішим, поки не буде повністю закритий. У цей період Місяць може набувати мідного або червонуватого відтінку в залежності від кута сонячного світла, яке заломлюється в земній атмосфері.

Місячні затемнення в повний місяць зазвичай відбуваються один або два рази на рік і їх видно з певних частин світу. Однак, щоб бути видимим, Місяць повинен бути над горизонтом на нічному небі в момент затемнення.

Це місячне затемнення відбудеться 5 травня. Це місячне затемнення буде сходитися на 14 градусах Скорпіона, максимум затемнення прогнозується на 19:22.

Вихід із темряви відбудеться о 21:31. Цей червоний Місяць настає лише через два тижні після повного сонячного затемнення на 29 градусів Овна, яке поклало початок цілої новій серії затемнень, які триватимуть до кінця 2024 року.

Однак це майбутнє місячне затемнення є частиною серії, яка почалася в листопаді 2021 року, забезпечуючи вам продовження цієї історії, частиною якої ви були.

Щоб зрозуміти, що воно може містити, подивіться, де ви були і що робили шість місяців тому, коли стався останній набір затемнень у Тельці-Скорпіоні. Це може пролити світло на те, що зараз відбувається у вашому житті.

Тоді як попереднє сонячне затемнення сформувало зв’язок із Північним вузлом долі, це майбутнє місячне затемнення утворить альянс із кармічним Південним вузлом. Це означає, що це місячне затемнення, ймовірно, буде формою духовного “очищення” у вашому житті, очищення від бруду, що застряг між фільтрами, і полегшення колеса карми.

Це також неминуче приведе вас у напрямку, який ви завжди мали обирати, що може негайно – або з часом – призвести до величезних прибутків.

Однак, оскільки це місячне затемнення також сформує опозицію з непередбачуваним і непокірним Ураном, воно може викликати щось абсолютно несподіване. Не помиляйтеся, це місячне затемнення може викликати справжню революцію.

Якщо ваш знак Сонця, знак Місяця або, що більш важливо, ваш знак Сходу підпадає під один із наступних знаків зодіаку (особливо, якщо він падає між 9 і 19 градусами), наступне місячне затемнення повного місяця в Скорпіоні може призвести до духовного моменту блиску. Ось чому:

Ці знаки зодіаку найбільше відчують місячне затемнення

Телець

Чи є у вашому житті людина, про яку ви часто думаєте останнім часом?

Ця людина може бути вашим партнером, вашим найкращим другом, вашим діловим партнером або навіть вашим ворогом. Незалежно від того, хто це, це затемнення спонукатиме вас розвивати стосунки з цією людиною.

Якщо ситуація не ідеальна, ви можете бути готові розлучитися з кимось через спільну токсичну динаміку. Якщо ситуація йде добре, ви можете відчути, що готові віддати цій людині більше зобов’язань.

Однак енергетика цього затемнення може бути не такою різкою і стійкою. Замість серйозних змін у стосунках ви можете виявити, що ваш погляд на стосунки повністю зміниться.

Що ви можете зробити, щоб покращити рівень гармонії, яку ви ділите з іншими? Що ви можете зробити, щоб створити більш здорові та взаємовигідні відносини в майбутньому?

Лев

У вашому домі назріває хаос і непередбачуваність?

Ви втомлюєтеся від поточної життєвої ситуації і даєте собі простір, щоб посадити нові емоційні корені?

Оскільки це місячне затемнення відбувається у вашому 4-му домі дому, сім’ї та домашніх справ, це може змусити вас зробити — або прийняти — значні зміни у вашій життєвій ситуації чи сімейній динаміці.

Незалежно від того, переїжджаєте ви в нове місто чи вітаєте когось нового в сім’ї, ці зміни обов’язково принесуть багато болю, любові, краси та сміху, тож подумайте, як ці зміни загоюють вашу тривогу раннього дитинства.

Що б не сталося, ці зміни створять багато нових можливостей. Всесвіт просто наблизить вас до типу дому, якого ви завжди шукали.

Скорпіон

Ти сидиш прямо в центрі цього місячного затемнення, Скорпіоне. Це означає, що ви в центрі уваги.

Навіть якщо ви не в настрої для такої уваги, яку він привертає до вас, ви повинні визнати, що ваша іскра запалює пекельний вогонь.

Це затемнення підведе вас на межу змін, оскільки воно виштовхне вас із зони комфорту та змусить почати хвилюватися.

Ви можете зробити щось абсолютно непередбачуване (або відчути щось цілком очікуване).

Коли у вашому знаку зодіаку відбувається затемнення, це завжди означає, що ви досягаєте особистої віхи. Однак, досягнувши кінця розділу, ви також починаєте наступний. Дайте собі час зорієнтуватися на цьому наступному етапі вашого життєвого шляху.

Читайте також: На ці 3 знаки Зодіаку в травні 2023 року чекає найбільше щастя в коханні!

Водолій

Чи хвилювалися ви останнім часом щодо своєї кар’єри?

Чи відчуваєте ви меншу стурбованість своїм поточним становищем і готові до чогось нового?

Оскільки це місячне затемнення відбудеться у вашому 10-му будинку кар’єри, це може змусити вас спробувати щось зовсім інше на роботі. Ви можете опублікувати щось або зробити оголошення, яке шокує всіх ваших друзів, підписників і шанувальників.

Ви навіть можете здивувати світ, змінивши кар’єру, погодившись на підвищення або звільнившись з роботи, від якої ніхто не очікував, що ви розлучитесь.

Що б не сталося, у майбутньому відкриються нові можливості. Всесвіт просто наближає вас до тієї кар’єри, яка вам завжди була призначена.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page