fbpx

“Українці мене недооцінили”: Янукович неочікувано “дав про себе знати”, звинувативши у всьому Майдан в 2014

“Українці мене недооцінили”: Янукович неочікувано дав про себе знати, звинувативши у всьому Майдан в 2014

Колишній президент Віктор Янукович, який втік з України під час трaгічних подій на Майдані 2014 року, вирішив поділитися зі світом особистою драмою. Він опублікував статтю під гучним заголовком “На межі… Державність України вирішується зараз”, де звинуватив українців у тому, що не оцінили його, а Революцію Гідності – у вторгненні військ окупантів на наші території.

Публікацію розширив із соціальних мереж прессекретар Януковича Юрій Кірасир. Він пояснює вчинок ексгаранта досягненням особистого катарсису.

Стаття містить посилання на сили опозиції 2014 року, які очолили Євромайдан, назвавши їх інтриганами та винуватцями розколу громадянського суспільства. Саме їх Янукович вважає безпосередньо винними у переслідуванні персональних політичних та меркантильних інтересах, що неминуче спричинило захоплення Росією частини українських територій.

При цьому політик, який увійшов в історію переважно як корупціонер, який серед ночі покинув країну, прихопивши награбоване з державного бюджету, вирішив спробувати себе військовим дипломатом. Янукович переконаний, що вирішувати військовий конфлікт із Москвою не можна з позиції сили, а лише досягнувши мирних компромісів.

“Рано чи пізно Києву доведеться сісти за стіл переговорів із російською стороною. Причому ініціаторами цих переговорів будуть саме союзники Заходу”, – пояснив одіозний ексдиктатор.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page