fbpx
Курйози
Варто поглянути! Олег Ляшко і Юлія Тимошенко вели пряму трансляцію з машини під час поїздки Чернігівщиною. Але трапився курйоз (відео)

Майже хвилину Юлія Тимошенко розповідала про «провал медреформи» на… перевернуту та наполовину закриту камеру. Підвело знання сучасної техніки.

Олег Ляшко і Юлія Тимошенко після «відмінної зустрічі» вирішили провели спільну пряму трансляцію під час поїздки в автомобілі. Але погане знання техніки пожартувало з “блогерами”.

Олег Ляшко на камеру розповів, що вони їдуть із зустрічі в місті Ічня, Чернігівська область, де обговорювали майбутні вибори в 208 окрузі.

Колишній нардеп подякував Тимошенко за підтримку, розповів про те, як важливо для України об’єднання таких двох «сильних людей» і запитав пані Тимошенко її враження про Чернігівську область.

Якраз цей момент (1:10) камера впала, Юлія Володимирівна її підняла, встановила догори дригом, а пальцями закрила половину камери.

І поки Ляшко дізнавався дорогу у «Валєри», Тимошенко майже хвилину розповідала про «жахливу медреформу Порошенко-Супрун», і тільки після цього їй підказали, що камеру потрібно перевернути!

Далі слово знову взяв Ляшко, заявивши, що впевнений у своїй перемозі на окрузі, а також розповів про те, що з Тимошенко вони знайомі з 1998 року і як багато вони пройшли разом.

Після цього епатажний політик знову заговорив про об’єднання політиків для «великих перемог» – на цьому моменті трансляція і закінчується… Відео Олег Ляшко опуплікував на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Опубліковано Олегом Ляшком Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, “Українська правда”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page