fbpx
Притчі
– Я відкрию свій рот притчами, – сказав одного разу Ісус, – хай чує кожен, хто має вуха!: ці рядки ви прочитаєте на одному диханні, та запам’ятаєте на все життя!

– Я відкрию свій рот притчами, – сказав одного разу Ісус, – хай чує кожен, хто має вуха!: ці рядки ви прочитаєте на одному диханні, та запам’ятаєте на все життя!

Притча про бур’ян!

“Царство Небесне схоже на людину, яка сіяла добре насіння на своєму полі. Але поки люди спали, прийшов його ворог, посіяв бур’яни серед пшениці і пішов геть.

А коли виросла кукурудза і проросли колоски, з’явився і бур’ян. Прийшли слуги господаря і запитали його: “Господи, чи ти не посіяв доброго насіння на своєму полі? То звідки взявся бур’ян?” Він відповів: “Ворожа людина це зробила”. Слуги сказали йому: “Ти хочеш, щоб ми тоді пішли і зібрали його?” І він сказав їм: “Ні, щоб ви не зібрали бур’ян і не вирвали з ним пшеницю. Нехай вони обидва ростуть до збору врожаю; а під час збору врожаю я скажу жниварям: Зберіть спершу бур’ян і зв’яжіть його в пучки для спалення, а пшеницю принесіть до мого складу “.

Пояснення

Потім він розпустив натовп і повернувся додому. Там учні підійшли до нього і попросили його: “Поясни нам притчу про бур’ян!”

Ісус відповів: “Той, хто сіє добре насіння, – це Син Людський. Поле – це світ, добре насіння – це сини царства, а бур’ян – сини злого.

Ворог, який сіяв бур’яни, – це диявол; врожай – це кінець світу, а женці – ангели.

Отож, як бур’ян збирають і спалюють вогнем, так буде і на кінці світу.

Син Людський пошле своїх ангелів: вони зберуть із царства Його всі образи та тих, хто чинить неправду, і кинуть їх у вогненну піч; буде плач і скрегіт зубами. Тоді праведники будуть світити, як сонце, у царстві свого Батька. Хай чує кожен, хто має вуха!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page