fbpx
Притчі
Зберегти хороші стосунки не так і просто. Повчальна притча мудрої бабусі про те, як зберегти стосунки. Прочитайте, вона вас вразить!

Одна пара прожила в щасливому шлюбі 60 років. Вони були не розлий вода, про все розповідали одне одному, але в дружини був один маленький секрет. Джерело

В шафі, на верхній полиці, лежала коробка, жінка попросила чоловіка ніколи її не відкривати. Він багато років допитувався, що ж в тій коробці.

Однак так і не отримавши відповіді, з часом забув про неї.

Якось дружина сильно захворіла. Чоловік мав її доглядати, готувати та прибирати будинок. Під час одного з прибирань, він знайшов секретну коробку та приніс до дружини.

Відкривши знахідку, чоловік побачив три в’язані ляльки та 90 тисяч доларів. Він був дуже здивований та не міг повірити своїм очам.

Прийшовши до тями, старий почав вимагати пояснень від дружини.

Читайте також: Покращити стосунки, заспокоїти дитину, здійснити бажання. Коли і які свічки запалювати Кажуть, що полум’я воскової свічки має особливу енергетику і здатне допомогти у різних ситуаціях

– Коли ми одружилися, бабуся дала мені пораду, як зберегти довгий та щасливий шлюб. Вона сказала, що не можна сперечатися. І коли я буду на тебе сердитись, то потрібно промовчати та почати в’язати ляльку гачком.

В чоловіка на очах з’явилися сльози, адже дружина ніколи не кричала, не перечила та не сперечалася. А в коробці було всього три ляльки, тобто ображалася вона так мало за таке довге сумісне життя.

– Мила, я так тебе люблю! Стосовно ляльок я зрозумів, а що стосовно грошей? Звідки вони?– запитав старий.

– Гроші? – засміялася бабуся. – Я зібрала їх від продажу всіх інших в’язаних ляльок.

You cannot copy content of this page