fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Культура
13 жовтня у всіх кінотеатрах країни презентують мультфільм «Микита Кожум’яка»
За словами продюсера, бюджет мультфільму складає 4 млн. доларів

У студії «Громадського радіо» — продюсер Дмитро Белінський і один з авторів візуальних спецефектів Михайло Славов.

Євген Павлюковський: Чи важко було створювати повномасштабний мультфільм в українському середовищі?

Дмитро Белінський: Мультфильм еще продолжает производится. Мы покажем его в кинотеатрах 13 октября. Уже доступно несколько трейлеров. Мы проводили предварительный показ мультфильма для детей, и они неплохо на него реагируют.

Чтобы сделать мультипликационный фильм, нужно, как минимум, 2 года. Это 2 года напряженной работы, связанной не только с творчеством, но и с финансированием, и с длительной работой в коллективе.

Едуард Лозовий: Як вам вдалось залучити фінансування для створення мультфільму?

Дмитро Белінський: В этом мультфильме иностранных денег нет совершенно. У фильма очень длительная производственная история. Его начинали делать в 2007 году. В 2008 году из-за кризиса процесс приостановился. Второй подход был в 2011-2012 годах, в 2014 году мы собрались с силами, и все закончили. Каждый раз были новые инвесторы.

Едуард Лозовий: Чи важко було переконати інвесторів дати гроші під такий проект?

Дмитро Белінський: Я включился в проект в 2011 году. Я общался с американскими фондами по поводу привлечения денег в кино. Они мне тогда сказали важную вещь — проекты до 10 млн. долларов неинтересны большим фондам, но всегда есть шанс получить финансирование «по любви».

Євген Павлюковський: Яким був бюджет мультфільму?

Дмитро Белінський: 4 млн. долларов.

Євген Павлюковський: Пане Михайло, що ви робите у цьому проекті?

Михайло Славов: Ми зшиваємо 3D елементи. Наша головна задача — зробити картинку рівною і красивою.

Євген Павлюковський: Коли планується вихід мультику?

Дмитро Белінський: 13 октября фильм выходит во всех кинотеатрах страны. Права на фильм уже проданы в 18 стран, например, в Китай, Японию, США и Южную Корею.

«Фільм заснований за мотивами книги Антона Сияники «Микита Кожум’яка«,- повідомляють творці мультику. — Анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, тільки головним героєм цієї історії став його 12-ти річний син Микита, який не володіє дивною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі Микиту та його нових друзів буде чекати багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захопливим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу».

Читайте також: Помер творець мультфільмів «Вінні-Пух» і «Жив-був пес»

Джерело

Related Post