fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
4 погані звички, які вбивають молодість шкіри

Здорова та сяюча шкіра – перше, що приваблює людей у жінці. Але часом так важко буває зберегти її красу на довгі роки.

Для цього є кілька причин: неправильне харчування, нездоровий спосіб життя та нехтування основними правилами догляду.

Щоб бути молодою і красивою на довгий час, потрібно доглядати за шкірою, захищати її від сонця і намагатися нормально відпочивати. Та забути про такі погані звички.

Занадто активна міміка

Якщо ви постійно морщитесь або жмуритесь, то до 30 років на обличчі можна помітити багато мімічних зморшок.

Змінити міміку нереально і змусити людину стати менш емоційною – теж, однак активну міміку все ж можна підкорегувати. Завдання непросте, однак його можна виконати.

Мало сну

У жінок, які сплять менше 6 годин вдвічі більше зморшок, ніж у тих, хто спить більше 7. Окрім того нестача сну шкодить не лише тілу, але і організму в цілому.

Багато кави

Кава в великих кількостях підвищує рівень кортизолу, який прискорює процеси старіння. Щоб шкіра була здоровою та молодою варто пити не більше 2-3 чашок в день, або й менше.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЧОМУ ДОМАШНІ ТВАРИНИ НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ЛЮДИНИ

Занадто сильне очищення

Так, ощищати шкіру потрібно добре. Але якщо її сильно травмувати різними гелями та скрабами,вона стане збезводненої і дуже чутливою. А це – ще одна причина передчасного старіння.

Косметологи радять очищувати шкіру максимально м’якими засобами, які не будуть пошкоджувати захисний шар шкіри.

Джерело.

Related Post