fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
43-річна Торі Спеллінг спотворила свою фігуру невдало підібраним купальником (фото)

Свій образ вона доповнила взуттям на високій платформі і рожевим волоссям.

Американська актриса і мати чотирьох дітей Торі Спеллінг похвалилася фігурою в бікіні.

Вона влаштувала сімейну фотосесію в купальнику біля басейну, яку опублікував Daily Mail.

Варто відзначити, що фігура у 43-річна Торі виглядає добре, але купальник підібраний не правильно. Особливо його нижня частина, яка трохи спотворила фігуру актриси. Спеллінг більше підійшли б плавки з матеріалу щільнішого і без зав’язок.

Свій образ вона доповнила взуттям на високій платформі.

Читайте також: ЗІРКА “СВАТІВ” АННА КОШМАЛ ПОХВАЛИЛАСЯ ШИКАРНОЮ ФІГУРОЮ (ФОТО)

Джерело.

Related Post