fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
5 причин не пити сирі яйця

Вживання сирих яєць може призвести до шлункових отруєнь, висипань на тілі та проблем з печінкою. Медики перестали призначати цей продукт у профілактичних цілях. Доцент кафедри стоматології Інституту імені П.Л. Шупика Валерій Бургонський впродовж багатьох років радив пацієнтам робити бовтанки з яєць, кориці та теплої води. Тепер такі методи не застосовує.

“Суміш з білків яєць раніше рекомендували як простий метод, щоб зняти запалення при стоматиті. Бо мають фермент лізоцим, який допомагає у заживанні ран та боротьбі з бактеріями. Проте у останні роки такий метод лікування не рекомендуємо. Через сальмонельоз, яким можуть заразитися люди”, – каже лікар.

Чому небезпечні сирі яйця:

1. Зараження сальмонельозом. Бактерії сальмонели можуть потрапити до яйця на птахофабриках. Перевірити на їхню наявність неможливо – бо в лабораторіях роблять відбір окремих яєць. Однак не факт, що інші примірники не заражені. Лікується захворювання дуже важко, часто не піддається антибіотикам.

2. Алергія. Навіть після вживання невеликої кількості сирого жовтка у людини може з’явитися висипання на шкірі, нежить та погане самопочуття.

3. Проблеми зі шлунком. Свіжий білок погано переварюється. На відміну від жовтка. Може викликати хвороби печінки, посилює виділення жовчі.

4. Отруєння антибіотиками. Їх дають курям на фабриках. Відповідно, речовина потрапляє і в яйця.

5. Пташиний грип. Про його поширення на тій чи іншій фабриці часто повідомляють ЗМІ. Проте ніхто не може знати, що яйце, яке ви купуєте у маркеті не потрапило від хворої пташки.

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО ПЛАНУВАТИ МЕНЮ НА ТИЖДЕНЬ

Яйця, які пройшли термічну обробку, значно здоровіші та більш стерильні. Їх корисно вживати для отримання необхідного білка, покращення самопочуття, у вигляді дієтичного харчування. В варених, як і в сирих яйцях, міститься лютеїн, корисний для зору – знижує вікову дистрофію на 43% та попереджує катаракту. Вітаміни, жири, білок та корисні мікроелементи допомагають нарощувати м’язову масу під час занять фітнесом.

Джерело.

Related Post