fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Бізнес
5 пристроїв для бізнесу, які швидко окуповуються

З кожним роком у містах з’являється все більше електронних пристроїв, які допомагають поповнювати рахунок мобільного телефона, роблять каву та миють машини. Всі ці автомати коштують недешево — від 14 тис. грн. Однак бізнес на них вигідний, оскільки кожен пристрій замінює кількох найманих працівників.

Ігровий автомат із м’якими іграшками

Автомат складається із двох частин — верхньої прозорої та нижньої металевої. У верхній насипом лежать м’які іграшки і прикріплена “механічна рука”, якою їх дістають. Внизу під металевим корпусом — купюроприймач і привід штанги для підіймання іграшок.

Коштує такий пристрій від 18 тис. грн. Його щомісячне обслуговування обходиться у 2 тис. грн.

“Сюди входить плата за електроенергію, податки й купівля іграшок. Таку річ варто ставити лише у людних місцях. Найвигідніше ставити десь на курорті. Там люди готові марно витрачати гроші, бо їдуть у відпустку. У великих містах пробують удачу на таких лише підлітки”, – розповідає порталу “Знай” Олександр Бойко, спеціаліст із особистих фінансів.

Окуповується пристрій за 5 місяців, у курортних місцях — за 3. В місяць він приносить у мегаполісах 3,5-4 тис. грн, залежно від місця розташування.

Зазвичай власники автоматів реєструються у Фіскальній службі як підприємці другої групи, сплачують щомісяця 680 грн податку. Також плятять до 500 грн за оренду місця і до 300 грн за електроенергію.

Термінал для поповнення рахунків

За останні 4-5 років ці пристрої стали масовими. Важко знайти магазин чи торговельний центр, де не було б терміналу.

Вартість одного терміналу — від 25 тис. грн. Його ціна залежить від ступеню захисту відсіку із грішми та кількості маніпуляцій, які можна здійснювати.

“Термінали — одні із найбільш прибуткових автоматів. Кожен із них приносить у місяць від 2,5 тисяч гривень до 3”, – говорить спеціаліст із особистих фінансів Олександр Бойко.

Окуповується такий пристрій всередньому за 9 місяців. Однак експерт радить не починати бізнес лише з одним терміналом. Їх має бути щонайменше 5.

“Ринок терміналів вже практично повністю захоплений. Особливо в центрі Києва. На них кожен хоче заробити — від власника магазину, де його розміщають, до правоохонців. Тому, щоб компенсувати всі непердбачувані витрати, варто купувати не один такий пристрій”, – говорить він.

Радить застрахувати термінали від вандалів. У пристроях, які стоять на вулиці хулігани нерідко псують монітор.

Фотокабіна

Автоматична фотокабіна призначена для друку фото на документи. Їх розміщують біля держустанов і навчальних закладів. Пристрій складається із пластикової кабіни і блоку управління із сенсорним екраном і ледь помітним об’єктивом.

“Достатньо натиснути кнопку і вийде знімок. Його одразу можна переглянути. За потреби перефотографуватися. Друк фото коштує 20 гривень за 6 світлин 3 на 4 сантиметри”, – пояснює порталу “Знай” Олексій Самойленко. Він має дві такі кабіни у Дніпрі.

Коштує такий пристрій від 15 тис. грн. Окуповується за 12-14 місяців.

“На відміну від ігрових автоматів і пристроїв із продажу кави, фотокабіна дає реально потрібні послуги. Навіть у кризу 2014 року в мене не було відтоку клієнтів, бо фотографуватися всім треба все одно,” – пояснює він.

Кавовий автомат

Автомат із приготування кави коштує від 22 тис. грн. Його завантажують зернами, водою, цукром і молоком на два дні. Також раз на кілька днів виймають металевий ящик із виручкою.

“Кожен місяць на обслуговування автомату йде 1,5 тисячі гривень. Для деяких деталей і патрубків потрібно робити профілактику”, – пояснює порталу “Знай” Сергій Васьків. Він має більше 10 автоматів у Києві.

Кавовий автомат приносить приблизно 2 тис. грн доходу щомісяця. Для стабільного доходу потрібно мати не менше 10 автоматів.

“Інакше буде малий дохід і нестабільний. Особливо у великим містах. Може падати дохід, якщо раптово біля вашого автомату поставлять кавомобіль на тиждень або почнуть ремонт дороги, що затягнеться на місяці чи ще щось”, – каже підприємець.

Гравіювальний верстат

Пристрій використовують для нанесення зображення на тверді матеріали — камінь, метал, плитку. Верстат пропорційно переносить електронне зображення на предмет, з яким працює.

“Я можу відкрити будь-яке фото на своєму ноутбуці. Скажімо, свого знайомого. Через спеціальну програму запускаю гравіювальний верстат — і він у самостійному режимі перебиває це зображення на камінь. Він сам розуміє, де мають бути жирніші лінії, де більше заглиблення”, – пояснює Олег Степаненко, директор компанії “Укрграніт”.

Такий пристрій коштує від 80 тис. грн. Окуповується за 4-5 місяців. Зазвичай його використовують для нанесення зображень на надгробні пам’ятники.

“Жоден гравіювальник так точно не перенесе фото на граніт. Завжди будуть якісь недоліки. Цьому верстату мало того, що не треба зарплату платити, так він ще й дуже точний”, – каже Олег.

В місяць пристрій приносить від 18 тис. грн, залежно від населеного пункту, де його використовують та кількості замовлень.

Читайте також: Google звинуватили в несплаті податків

Джерело

Related Post