fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Суспільство
7 ознак того, що ви підхопили вірус бідності

У народі кажуть, що гроші до грошей липнуть.

І дійсно ми часто бачимо, що одна людина легко примножує своє багатство , а інший як ніби підчепив вірус постійної нестачі коштів.

Ми розповімо про тривожні дзвіночки, які повинні вас насторожити. Ці сигнали говорять про те, що ви ось-ось потрапите в пастку бідності.

7 ознак того, що ви підхопили вірус бідності

1. Ви весь час виглядаєте різні акції і розпродажі, шукаєте, де подешевше, на всьому економите.

2. Заздрите тим, хто домігся більше, ніж ви. Принижуєте їх досягнення, заспокоюєте себе тим, що вони розбагатіли нечесно, що їм просто пощастило і в цьому немає їх заслуги.

3. Не любите свою роботу, ходите туди, щоб просто відсидітися і отримати свою зарплату.

4. Часто скаржитесь на свою життя .

5. Чи боїтеся щось міняти в своєму житті: а раптом буде тільки гірше?

6. Мрієте, що гроші на вас звалиться несподівано, наприклад, отримаєте спадщину від неіснуючого американського дідуся.

7. Точно знаєте, хто винен в тому, що ви бідні: держава, президент, уряд, начальник , батьки, дружина / чоловік, але тільки не ви.

Читайте також: ЖИВІТЬ ПО СЕРЦЮ

Джерело.

Related Post