fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Порошенко: спочатку кордон, потім вибори

Україна не виконає політичну частину Мінських угод, поки не буде дотриманий пакет з безпеки.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на виступі в Чугуєві (Харківська обл.), передає “РБК-Україна”.

“Мінськ – це мирний план, який передбачає чіткі заходи та критерії нашої безпеки. Поки не буде виконана складова безпеки, Україна далі в політичному процесі просуватися не буде”, – заявив Порошенко.

За його словами, в пакет безпеки входять припинення вогню, виведення іноземних військ, передача україно-російського кордону ОБСЄ, потім під контроль Києва, висновок озброєнь.

Читайте також: Контрактна армія України щомісяця зростає на 5-7 тисяч осіб – Міноборони

Джерело

Related Post