fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

Це тільки здається, що діти абсолютно безневинні. Насправді малюки чудово розуміють почуття батьків і вміють маніпулювати ними не гірше будь-якої дорослої людини.

“Обозреватель” зібрав топ-5 дитячих хитрощів, які знайомі буквально кожному з батьків.

“Я тебе люблю! Ти най-найкраща”

Від такої фрази розтане будь-яка мама. Ні, безперечно, кожна мама найкраща для свого малюка, як і дитина для батьків, що б він не накоїв. Але, частіше за все, ця фраза використовується саме тоді, коли потрібно щоб мама дозволила щось і купила. Але чи варто завжди піддаватися на такі маніпуляції? Іноді досить просто обійняти і відповісти, що дуже ви раді таким словам.

“Це не я!”

Це кіт, собака, молодша (старша) сестра, або взагалі “воно само” впало (розбилося, поламалося). У таких випадках варто привчати дитину до відповідальності за свої проступки, і вмінню ліквідувати наслідки ситуації, що склалася.

Читайте також: У Франції заборонили занадто худих моделей

“Мам, купи, я буду самим слухняним”

Або “я більше так не буду”. Кожній мамі хочеться вірити в цю фразу, але всі ми розуміємо, що це неможливо. Діти, на те й діти, щоб бути шумними, веселими і не завжди слухати дорослих. Просто оцінюйте поведінку дитини відповідно до обставин, і не чекайте від нього неможливого.

“Я ще 5 хвилин”

Пограю, подивлюся мультфільм, погуляю. Тільки от якщо не проконтролювати ці горезвісні 5 хвилин, то вони можуть перетвориться не в одну годину. Тому важливо пам’ятати, що добровільно дитина не відмовиться від улюбленого заняття – стежте за режимом і проявляйте силу волі, не піддаючись на дитячі вмовляння.

“А мама (тато) мені дозволяє”

Такою фразою діти люблять перевіряти батьків на уважність. Часто буває так, що насправді і мама не дозволяє, або у неї взагалі не питали про це. Але тато, почувши, що дитині вже дозволили, швидко здає позиції і погоджується на дитяче прохання. Вихід із таких ситуацій один – завжди перевіряйте слова, сказані малюком і ніколи не відповідайте дитині “так”, не вникнувши в суть питання (навіть якщо ви дуже зайняті).

Читайте також: У Черкаській області матір «оцінила» новонароджену дитину в 30 тис. гривень

Джерело

Related Post