Шоу-бізнес
Алла Пугачова викреслила Стаса Костюшкіна з друзів

За словами співака, незважаючи на публічні вибачення, Примадонна досі з ним не спілкується.

Співак Стас Костюшкін розповів про наслідки конфлікту з Примадонною. За його словами, вони не спілкуються.

Після падіння соліста проекту A-dessa Стаса Костюшкіна на Аллу Пугачову під час церемонії закриття конкурсу “Нова хвиля” в Юрмалі пройшло більше двох років. Тоді, нагадаємо, артист, виконуючи пісню “Женщина, я не танцую”, підійшов до столика, за яким сиділи Примадонна з чоловіком, і застрибнув на нього. Через пару секунд конструкція розвалилася під Костюшкіним, і він звалився на Пугачову.

На виручку артистці тоді прийшов композитор Ігор Крутой. “Невдоволеним, мені здається, всією цією історією був тільки Філіп Кіркоров. У нього костюми там, номери. Він стільки праці вклав в те, щоб тільки про це говорили. А тут я вийшов, впав – і вся увага на мене”, – прокоментував конфуз Стас.

“За той випадок я перед Аллою Борисівною уже вибачився – і на концерті, і після, на вечірці. Але була ще низка подій, за які не встиг попросити вибачення, – розповів артист на церемонії вручення премії “Золотий грамофон”. – З того часу ми не спілкувалися з нею. І Пугачова відписалася від мене в Instagram, видалила, можна сказати, з друзів”.

Читайте також: ЧОМУ ЗРАНКУ ПОТРІБНО ПИТИ ТЕПЛУ ВОДУ З ЛИМОНОМ?

Джерело.

Related Post

facebook