fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Курйози
Анекдоти на 1 грудня змусять вас сміятися навіть у лютий мороз

Ось і випав перший сніг. Для когось це привід надягти улюблений лижний костюм і піти грати у сніжки, а для когось – ще одна причина скаржитися на холод. Джерело

Неважливо, хто ви: любитель літньої спеки чи скрипливого холоду, наші анекдоти розсмішать усіх. Завдяки цій добірці, ви відчуєте себе так, наче вже настали новорічні свята і нікуди не треба поспішати.

✱ ✱ ✱

– Давай поговоримо на еротичну тему.

– Давай.

– Ти зараз у чому?

– В кімнаті. Я повільно знімаю кімнату за 10 000 в місяць.

✱ ✱ ✱

Інвестори завжди прийдуть вам на допомогу, якщо вона у вас є.

✱ ✱ ✱

А свекор мій взагалі все місто знає, та і його всі знають. Він начальником медвитверезника працював.

✱ ✱ ✱

Навіть в монастирі не всі можуть зберігати обітницю мовчання – хтось повинен і цвяхи забивати.

✱ ✱ ✱

Перед законом усі рівні: бомжу, який провів всю зиму на теплотрасі, навесні принесли квитанцію за опалення.

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ГОЛОВУ МАЛЮКУ?

✱ ✱ ✱

Гідна зарплатня – це коли вже потрібно отримувати наступну, а ти ще попередню не витратив.

✱ ✱ ✱

Прикинь, коліно боліло вже більше року, суглоб точніше. А сьогодні в гаражі випадково молотком по ньому ж зафігачив. Зрозумів, що все нормально було з коліном до цього.

✱ ✱ ✱

Ну чому Україні так не щастить? Чому всі люди, які точно знають, як правильно, легко і швидко вирішити всі наші проблеми, воліли стати водилами таксі?!

✱ ✱ ✱

Чоловік викладає з домашнього бару всі спиртні напої і акуратненько складає все в спортивну сумку. Дружина його запитує:

– Коля, нaфiга нам стільки? Адже ми два дні на дачу їдемо!

– Це не ми, Люся, на два дні на дачу їдемо. Це наш син вдома на два дні залишається!

✱ ✱ ✱

– Люба, я хочу спробувати щось нoве у ліжку!

– Так, бери підодіяльник!

– Навіщо?

– Будеш пробувати нове! Зараз навчу, як його міняти!

Related Post