fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Анексований Крим опинився на межі екологічної катастрофи

Анексований Крим опинився на межі екологічної катастрофи – близько трьох тижнів вся територія Сімферополю буквально потопає у смітті, яке ніхто не збирається вивозити.

Про це йдеться у сюжеті “Крим.Реалії”.

Місцеві мешканці скаржаться, що свою бездіяльність комунальні служби списують на новорічні свята, на які вони не працювали. Втім, з того часу минулого вже більше тижня, а ситуація досі не зрушилася із мертвої точки. Згодом полігон, який призначений для звезення побутових відходів, окупаційна влада міста закрила.

Люди занепокоєні, адже на даний час кількість сміття просто вражає, а це може згубно вплинути на екологічну ситуацію у Сімферополі. Зараз на всіх вулицях міста практично немає чим дихати – повітря вкрай забруднене.

Планувалося, що відходи будуть доставляти у Білогірський район, де розташований полігон, хоча раніше їх вивозили у Кам’янку. Але поки що не транспортують його нікуди, а коли комунальники нарешті візьмуться за виконання своїх обов’язків – місцеві чиновники не відповідають.

Читайте також: У Київській області підприємця катували розпеченою праскою

Джерело

Related Post