fbpx
Breaking News
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Особисто я, смачнішого салату не їла. Господиньки, лoвіть НOВИНКУ до святкового столу!
Вона росла слухняною. У школі відмінницею була, ніколи не ходила по дискотеках. Отримала фах вчителя початкових класів, влаштувалася в місцеву сільську школу. Діти її обожнювали. Та раптом, в сорок років усвідомила, що все – життя проходить, і треба хоча б для себе дитину наpoдити
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
гороскоп
Астрологи назвали трьох щасливчиків, для яких 2020 рік щура принесе справжній фінансовий успіх

Цими днями відомий астролог Павло Глоба поділився свіжим гороскопом. Відтак, він назвав трьох щасливчиків, для яких рік щура принесе справжній фінансовий успіх. Джерело

  • Близнюки

Близнюкам 2020 рік передбачається вдалим. Гроші для представників цього знаку Зодіаку повинні приходити легко і без ускладнень.

Однак, щоб все пройшло без ускладнень у фінансовому плані, близнюкам необхідно дуже детально підбирати нові ділові пропозиції.

Адже необдумані та ризиковані кроки можуть позбавити близнюків стабільного джерела доходів, яке існує в даний час.

  • Терези

У новому році представників цього знаку Зодіаку чекають значні зміни. Так, терези мріють, що новий рік принесе їм гроші і різноманітні матеріальні блага.

Зірки обіцяють терезам вигідну ділову пропозицію, яка дозволить поїхати в цікаву відрядження за кордон.

Читайте також:  Ciльcький cвященик нaвчив мeне poбити тpи peчі щoдня, кoли я йдy з дoму. Багатьом людям варто було б дослухатися до порад мудрого священика

Але треба буде добре попрацювати, щоб добитися прихильності начальства. Терезам не варто вступати в конфліктні ситуації на роботі, щоб не зіпсувати собі кар’єру.

  • Водолій

Водоліям передбачають, що все відбудеться навесні 2020 року. Відтак, квітні-травні водолії можуть розраховувати на серйозний грошовий приз.

Може так статися, що дорогий подарунок вам подарують дуже близькі люди, або поталанить у лотереї.

Але все ж не варто витрачати багато грошей даремно, а краще їх вкладати з розумом і робити заощадження, які в майбутньому можна буде примножити або вкласти у вигідну справу.

Related Post