fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Аваков розповів, коли і ким буде деокупований Донбас

Міністр зазначив, що зараз йде процес підготовки в підрозділах, які зможуть виконати відповідні бойові завдання.

Україна зможе почати процес деокупації захоплених територій Донбасу в найближчі два роки, а Національна гвардія повинна зіграти в цьому важливу роль. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, Нацгвардія повинна бути готовою до моменту звільнення Донбасу.

“Я переконаний, що в найближчі два роки ми будемо проводити деокупацію Донбасу. І найважливіша роль в ній відведена Нацгвардії. Все, що ми робимо зараз, направлено на підготовку до цього процесу. Тому воєнізована складова повинна бути підготовлена якнайкраще, правоохоронна складова також”, – заявив Аваков.

У свою чергу секретар РНБО Олександр Турчинов відзначив прогрес Національної гвардії.

“З самого початку ми передбачали, що Національна гвардія буде високомобільними, професійно діючими універсальними військами, які здатні ефективно працювати як в умовах сучасного бою на фронті, так і результативно діяти в тилу, захищаючи правопорядок і державність нашої країни. І мені приємно констатувати, що саме такий і стала Національна гвардія України”, – розповів він.

Читайте також: У ГПУ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ЗРИВ ДОПИТУ ЯНУКОВИЧА

Джерело.

Related Post