Політика
Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби

За його словами, ця реформа – корінний злам нинішньої системи.

Глава МВС України Арсен Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби.

1 листопада в Дніпрі Аваков повідомив, що Дніпро став першим містом України, яке створює добровольчі частини пожежних: вже в наступному році тут з’являться перші 3 депо нового типу з пожежними-добровольцями і мінімальною кількістю професійних працівників.

«Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-пожежних, як у всьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевої влади», – зазначив Аваков.

За його даними, реформа пожежної служби – комплексна, одне з ключових завдань новації – «зламати негативний стереотип пожежного інспектора».

Раніше повідомлялося, що Дніпро стане першим містом серед шести пілотних областей України, де почнеться реформа пожежної служби і будуть створені пожежні бригади добровольців.

Пілотними для реалізації проекту є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Вінницька, Тернопільська та Львівська області. Мета нововведення – зменшити фінансові збитки від пожеж і головне – зберегти якомога більше людських життів. Модель реформи враховує найкращий світовий досвід.

Читайте також: ДІТИ УСПАДКОВУЮТЬ РОЗУМ ВІД МАТЕРІ – ВЧЕНІ

Джерело.

Related Post

facebook