fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби

За його словами, ця реформа – корінний злам нинішньої системи.

Глава МВС України Арсен Аваков заявляє про початок реформи пожежної служби.

1 листопада в Дніпрі Аваков повідомив, що Дніпро став першим містом України, яке створює добровольчі частини пожежних: вже в наступному році тут з’являться перші 3 депо нового типу з пожежними-добровольцями і мінімальною кількістю професійних працівників.

“Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-пожежних, як у всьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевої влади”, – зазначив Аваков.

За його даними, реформа пожежної служби – комплексна, одне з ключових завдань новації – “зламати негативний стереотип пожежного інспектора”.

Раніше повідомлялося, що Дніпро стане першим містом серед шести пілотних областей України, де почнеться реформа пожежної служби і будуть створені пожежні бригади добровольців.

Пілотними для реалізації проекту є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Вінницька, Тернопільська та Львівська області. Мета нововведення – зменшити фінансові збитки від пожеж і головне – зберегти якомога більше людських життів. Модель реформи враховує найкращий світовий досвід.

Читайте також: ДІТИ УСПАДКОВУЮТЬ РОЗУМ ВІД МАТЕРІ – ВЧЕНІ

Джерело.

Related Post