Політика
Бальцерович про підвищення мінімальної зарплати: «Неприємний сюрприз»

Ніхто з міжнародних організацій не знав про те, що буде прийнято або розголошено рішення про збільшення «мінімалки», сказав реформатор.

Рішення про підвищення мінімальної заробітної плати є неприємним сюрпризом, оскільки воно було прийнято без необхідних розрахунків. Про це на брифінгу розповів співголова групи радників по підтримці реформ Лешек Бальцерович.

Він зазначив, що навіть не знав про те, що уряд прийме таке рішення.

«Неприємний сюрприз був вчора. Особисто я і ніхто з міжнародних організацій не знав про те, що буде прийнято або розголошено рішення про збільшення на 100% мінімальної зарплати», – заявив Бальцерович.

За його словами, це рішення викликає багато питань, оскільки було прийнято без необхідних підрахунків і аналізів щодо впливу на витрати бюджету, пенсійну систему і тіньову економіку.

«Бідність усувається шляхом прискорення економічного зростання, перш за все, а прискорення економічного зростання потребує прискорення реформ, над чим ми і працюємо», – додав Бальцерович.

Нагадаємо, як заявляв прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, мінімальна зарплата в Україні в 2017 році зросте вдвічі – до 3200 грн. Прем’єр підкреслив, що така сума випливає з підрахунків за споживчим кошиком.

Читайте також: АЛІНА ГРОСУ ПОТРАПИЛА ДО ЛІКАРНІ

Джерело.

 

Related Post

facebook