fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Культура
Бейонсе знялася в мотивуючому ролику для жінок (відео)

У колекцію одягу співачки увійшли спортивні моделі

Американська співачка Бейонсе, яку називають іконою стилю, представила нову колекцію жіночого одягу під власним брендом Ivy Park.

В якості реклами співачка знялася в мотивує ролику, який присвячений жінкам і закликає їх боротися зі слабкостями і не здаватися. Відео було опубліковано на YouTube.

Відзначається, що в колекцію одягу увійшли спортивні моделі: топи, легінси і боді переважно темних кольорів.

Читайте також: Зі співачкою Наталі трапилася істерика через передбачення екстрасенса

Джерело

Related Post