fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Авто
Бензин в Україні подорожчає – експерт

В Україні спостерігаються економічні передумови для зростання цін на бензин ще на 0,4 – 1 грн/л. Таку думку висловив експерт паливного ринку, екс-президент асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів” Леонід Косянчук, пишет UBR.

За словами експерта, незважаючи на те, що цінники на АЗС вже піднімалися в кінці минулого-початку цього року на гривню і більше, в цілому подорожчання має бути більше – 1,4 – 2 грн/л.

“Гривня, на жаль, продемонструвала падіння, а контрактна вартість бензину розраховується в гривні за поточним курсом долара. І зовнішній ринок теж [впливає] – через ігрища ОПЕК і санкції ціни піднялися до 40 доларів за тонну. Це теж істотно”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, за останні два роки споживання бензину в Україні впало на 30-35%. Через зрослу вартість на зовнішніх ринках і курс долара, що злетів, заправники підняли розцінки за останній час вже більш, ніж на гривню за літр.

Читайте також: КАБМІН ВСТАНОВИВ МІНІМАЛЬНІ ЦІНИ НА ЦУКОР

Джерело.

Related Post