fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Події
“Беріть гвинтівку, йдіть в АТО”: із Міноборони “виставили” чиновницю-грубіянку (відео)

Міністерство оборони України звільнило зі своїх лав співробітницю, яка під час спілкування телефоном порушила правила етичної поведінки, нагрубіянивши одному з тих, хто зателефонував до відомства громадян.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Головний фахівець одного зі структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України, яка під час спілкування телефоном із громадянами порушила правила етичної поведінки, звільнена з посади”, – сказано в повідомленні.

У Міноборони додали, що з метою недопущення подібних випадків у майбутньому, з персоналом структурного підрозділу Міністерства оборони України проведено практичні заняття щодо знання та використання в повсякденній діяльності етичних норм поведінки та спілкування.

Як пише InfoResist, причиною звільнення чиновниці став інцидент, про який раніше повідомив користувач Facebook Олександр Чумак, який опублікував аудіозапис дзвінка в Департамент інформаційно-організаційної роботи та контролю Міністерства.

Чоловік зробив співробітниці Міноборони зауваження після того, як вона почала розмовляти з ним російською мовою. У відповідь на прохання перейти на державну мову чиновниця взялася грубіянити, пригрозивши, що поскаржиться на Олександра особисто міністру оборони.

“Беріть гвинтівку та йдіть в АТО. Там захищайте інтереси держави, яка вам ближче по духу”, – заявила зокрема вона.

Читайте також:Окупанти потужно обстріляли українських військових у зоні АТО

Не раз колеги зауважували, що при телефонних зверненнях до Департаменту інфомаційно-організаційної роботи та контролю Міністерство оборони України відповідальні працівники спілкуються принципово державною мовою Російської Федерації. 16.01.2017 р. було здійснено дзвінок до вказаного департаменту і після сіплкування зроблено наступні висновки:1. Все ж таки можуть переходити на українську після зауваження чи прохання;2. Не мають чіткого розуміння чи це Міністерство оборони Російської Федерації чи України (або просто халатно ставляться до своїх обов"язків);3. Можуть обзивати громадян;4. Рекомендують громадянам в зоні АТО, на вибір, воювати на боці Російської Федерації або захищати Україну (або просто халатно ставляться до своїх обов"язків).

Опубліковано Oleksandr Chumak 16 січня 2017 р.

Джерело.

Related Post