fbpx
Суспільство
Без слів: як привабити чоловіка мовчки

Багато жінок вважають подібну практику непристойною або неможливою в силу природній скромності. Однак подібні думки – не привід сказати «ні» випадковим знайомствам з симпатичними представниками сильної статі. Зрештою, може, не випадково доля зіштовхнула вас в кафе, на дискотеці, в транспорті і подібних людних місцях?

Щоб не шкодувати про втрачені можливості, терміново опануйте навички, як без слів звернути на себе увагу вподобаного чоловіка. Є велика частка ймовірності, що в цьому випадку він перший підійде до вас.

Отже, як дати зрозуміти чоловікові, що він вам цікавий.

• Маніпуляції з волоссям

Давно відомо, що жіноче волосся, особливо довге, має просто магічну дію на протилежну стать. Ненав’язливе накручування локонів на палець, пригладжування непокірного пасма, що вибивається із зачіски, періодичні струшування головою зачаровано діють на чоловіків і розцінюються ними як своєрідний виклик і кокетство панянки.

• Красномовний погляд

Море емоцій можна виразити одним лише поглядом , який буває кокетливим, дражливим, питальний, завзятим, пристрасним … Але це потім, для початку потрібно дати зрозуміти, що молода людина вам подобається. Для цього достатньо утримувати погляд на  об’єкті трохи довше пристойного, але не пильно дивитися «в упор». При відповідній реакції з його боку відвести погляд, і розпочати цю своєрідну гру по новому колу. Іншими словами, з усіх сил користуватися такою доступною зброєю, як “стрільба очками”. Пам’ятаєте, як вчила бабуся – «в кут-на ніс-на предмет»?Пора спробувати на практиці! Врахуйте, що, як запевняють психологи, під час стрілянини очками до уваги чоловіків не береться ні макіяж, ні розріз очей, головне – сам погляд, зацікавлений, відкритий і трохи загадковий.

• Спокусливі губи і легка посмішка

Безумовно, чуттєві, трохи прочинені яскраві губи можуть звести з розуму будь-якого чоловіка. Тільки не переборщіть: цей невербальний сигнал дуже сильний і часто розцінюється двозначно. Щоб не потрапити в подібну конфузну ситуацію, досить легко посміхнутися, але не широко, а лише куточками губ.

• Демонстрація зап’ястя

Розповісти вподобаному чоловіку про свою симпатію можна і демонструючи ніжну і гладку шкіру зап’ястя. Зробити це легко, ненароком поправляючи рукава, браслетик або наручний годинник. Парадоксально, але навіть найкращі психологи поки не знайшли виправдання подібній слабкості сильної статі до цієї частини жіночого тіла.Нехай вчені розуми ламають голову над цим, ми ж будемо щосили застосовувати отримані знання на практиці!

• Гра з предметами

На десерт можна «пригостити» чоловіка, продемонструвавши йому гру з якими-небудь предметами. Захопити чоловіка можна, перебираючи пальцями бусики або торкаючись до браслета, погладжуючи ніжку келиха, мнучи в руках кулькову ручку і т.п.

• Приваблива хода

Одним з безпрограшних засобів в області «безсловесного» спокушання є красива плавна хода . Чоловікові неможливо відвести очі від трохи погойдуючих стегон,  на високих підборах. Гріх не скористатися тим, що подарувала нам сама природа. Тільки не переборщіть: надто вульгарна хода і надмірне виляння стегнами зародить в голові сильної статі зовсім інші асоціації, як і невміння ходити на шпильках.

 

Взявши на озброєння весь арсенал жіночих штучок, що викликають інтерес чоловіків, головне – не перестаратися. Немає нічого смішнішого і безглуздішого, коли скромна дівчина в не властивій їй манері починає зображати фатальну жінку-вамп . Тому заспокойтеся, налаштуйтеся на бажаний результат, наберіться сміливості – і вперед, до мовчазного підкорення чоловічих сердець!

Читайте також: ЯК РОЗПІЗНАТИ БАБІЯ ЗА 15 ХВИЛИН: 6 ОСНОВНИХ ОЗНАК

Джерело.

Related Post