fbpx
Україна
Без вікон, без дверей: бійців у Глухові поселили в цих руїнах

Замість казарми – будинок без вікон, без дверей. Бійців у Глухові – це Сумська область – поселили в цих руїнах. Будівлі пустували більше 10 років. А тепер тут поселили військових, які служили в районі Авдіївки. Нелюдські умови на фото показав один з армійців.

Напівзруйновані будівлі, вибиті вікна і двері, й стеля, що впала. Ані води, ані світла. Це – не зона бойових дій, це – Глухів. Колишня військова частина. Тут повинні жити бійці, які кілька днів тому повернулися з Авдіївки. 58-у бригаду нещодавно сформували, а це – їхній новий пункт дислокації. Але до прийому бійців він виявився не готовий.

“Будують вже… а що, в окопах було краще?”, – неохоче говорить Олег Громадський, командир військової частини.

У міськраді Глухова запевняють – до будівництва відношення не мають. Міноборони найняв забудовника з Новоград-Волинського.

“Наскільки я розумію, за документами і тендерами настроювач мав би все це зробити до приїзду військової частини. В зиму вони увійдуть в наметах, якщо воно залишиться на такому ж рівні, побудувати казарми вони просто не встигнуть”, – сказав Юрій Бурлака, депутат Глухівської міської ради.

Через кілька днів у цю частину прибудуть нові бійці. І їм теж доведеться жити в наметах. Командування на умови не скаржиться.

“Умови там нормальні, намети з утеплювачами. Виставлені польові кухні, гаряче харчування, їжа, проблем там немає”, – запевнив Віталій Покотило, заступник командувача військ оперативного командування “Північ”.

Але в Міноборони вже зацікавилися – де 21 мільйон гривень, який виділили на облаштування цієї частини?

“У зв’язку з поширеною негативною інформацією доручив військовій службі правопорядку провести перевірку умов розміщення військовослужбовців 58-ї бригади в Глухові”, – написав міністр Полторак на сторінці в Facebook.

Читайте також:Сьогодні попрощалися з побратимом

Джерело.

Related Post