fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Біля магазинів Apple з’явились наметові містечка

До офіційного старту продажу нових iPhone 7 та iPhone 7 Plus ще п’ять днів, але фанати вже готові рознести магазини. Вони поселились у наметах біля точок продажу Apple Store.

Як повідомляє Mirror, після релізу кожного iPhone у фанатів Apple трапляється істерика – вони топчуть одне одного у магазинах, щоб першими купити новинку. Цього разу продумані люди вирішили провести робочий тиждень біля “яблучних магазинів”.

Наметові містечка вже з’явились у Нью-Йорку та Берліні. Очікується, що через кілька днів приклад з відданих фанатів Apple візьмуть мешканці й інших світових мегаполісів.

Читайте також: Зона wi-fi: в українських в’язницях з’явиться інтернет

Джерело

Related Post