fbpx
Breaking News
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Суспільство
Благовіщення 2017 року: якого числа святкується

2017 року Благовіщення припадає на 7 квітня. Це неперехідне свято, дата якого пов’язана з датою Різдва: між Благовіщенням і Різдвом рівно 9 місяців.

На свято Благовіщення Церква згадує, як Пресвятій Діві явився архангел Гавриїл і повідомив, що її чекає народити Сина Божого, передає Фома.

Марія до 14 років виховувалася при храмі, а після повноліття була заручена з Йосифом. У будинку свого нареченого чоловіка вона вела тихе молитовне життя, зберігаючи дівоцтво. І тому вона здивувалася, як може народити, якщо не знає чоловіка.

Архангел пояснив їй: “Дух Святий зійде на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе”. Марія смиренно відповіла: “Се раба Господня, нехай буде мені по слову Твоєму”. Ця подія започатковує Євангельську історію.

Згода і готовність Пречистої Богородиці прийняти все, що було приготоване їй, – це приклад для кожного християнина, якими мають бути відносини людини і Бога. Їх зміст укладений у співпраці, тобто не тільки прийнятті Волі Божої, а й прояві власної доброї волі на шляху до Господа.

Читайте також: ТАЄМНИЦІ МОЛИТВИ «ОТЧЕ НАШ»

Найчастіше Благовіщення відзначається в дні Великого посту. На це свято (якщо він припадає не на Страсний тиждень), пост послаблюється і дозволяється риба. 2017 року свято Благовіщення відзначатиметься в останній день Великої Чотиридесятниці, напередодні Лазаревої суботи та Вербної неділі.

Джерело.

Related Post