fbpx
Суспільство
Благовіщення 2017 року: якого числа святкується

2017 року Благовіщення припадає на 7 квітня. Це неперехідне свято, дата якого пов’язана з датою Різдва: між Благовіщенням і Різдвом рівно 9 місяців.

На свято Благовіщення Церква згадує, як Пресвятій Діві явився архангел Гавриїл і повідомив, що її чекає народити Сина Божого, передає Фома.

Марія до 14 років виховувалася при храмі, а після повноліття була заручена з Йосифом. У будинку свого нареченого чоловіка вона вела тихе молитовне життя, зберігаючи дівоцтво. І тому вона здивувалася, як може народити, якщо не знає чоловіка.

Архангел пояснив їй: “Дух Святий зійде на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе”. Марія смиренно відповіла: “Се раба Господня, нехай буде мені по слову Твоєму”. Ця подія започатковує Євангельську історію.

Згода і готовність Пречистої Богородиці прийняти все, що було приготоване їй, – це приклад для кожного християнина, якими мають бути відносини людини і Бога. Їх зміст укладений у співпраці, тобто не тільки прийнятті Волі Божої, а й прояві власної доброї волі на шляху до Господа.

Читайте також: ТАЄМНИЦІ МОЛИТВИ «ОТЧЕ НАШ»

Найчастіше Благовіщення відзначається в дні Великого посту. На це свято (якщо він припадає не на Страсний тиждень), пост послаблюється і дозволяється риба. 2017 року свято Благовіщення відзначатиметься в останній день Великої Чотиридесятниці, напередодні Лазаревої суботи та Вербної неділі.

Джерело.

Related Post

facebook