fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Через необдуману авантюру на зйомках, Регіна Тодоренко ледь оклигала від хвороби (фото)

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка повернулася днями з кругосвітньої подорожі, розповіла, як постраждала на зйомках.

Ведуча “Орла і решки” погодилася з’їсти близько 3 кг бургерів за 12 хвилин. Через гострий перець Регіна кілька днів мучилася від болю в шлунку.

“Як же мені було погано після цього бургера. Я ще 5 днів відходила… Для тих, хто не знає, я повинна була з’їсти близько 3 кг бургерів за 12 хв, щоб отримати $1000. Звичайно ж, я погодилася на цю авантюру, весь час лізу в якусь дупу. Не розрахувавши свої сили, мій рот напав на бургер, в якому було 30 перців халапеньйо і 30 перців хабанера. Весь вечір супроводжувала нудота, а потім і всю ніч.

На ранок довелося встати і знімати далі. Вибачте за нескромність, але я відчувала себе як граната, залишалося тільки забігти в туалет і зірвати чеку. При цьому ми знімали в найбільшому в світі генеалогічне співтовариство, і біля вбиральні мене чекали його представники в дорогих чорних костюмах і начищених до блиску туфлях.

Коли двері туалету прочинилися, вони тихенько почали сміятися і з обережністю знизувати мені руку, і поплескувати по спині, але це не допомагало позбутися від вибуху всередині.

Скажу одне: гаряче на вході, гаряче на виході (хто їсть гостре, зрозуміє мене відразу). І це ще не кінець. Ще кілька днів я мучилася від болю в шлунку, ми прилетіли в Мексику, там я зовсім злягла… Довелося викликати лікарів. Про труднощі перекладу розповідати не буду, так як мексиканці, як і всі латиноси, говорять виключно іспанською мовою, а моя іспанська ще не досягла досконалості… Єдине, що я зрозуміла: “У вас інфекція, температура висока, клізму не завадило б, але все можна виправити за допомогою медикаментів”.

P.S: не експериментуйте з вашими шлунками, або відразу біжіть на промивання”, – поділилася зірка.

Как же мне было плохо после этого бургера. Я ещё 5 дней отходила…. Для тех, кто не знает, я должна была съесть около 3кг Бургеров за 12 мин, чтоб получить 1000$. Конечно же, я согласилась на эту авантюру, все время лезу в какую-то задницу. Не рассчитав свои силы, мой рот напал на бургер, в котором было 30перцев халапеньо и 30 перцев хабанера. Весь вечер сопровождала тошнота, а потом и всю ночь. На утро пришлось встать и снимать дальше. Простите за нескромность, но я чувствовала себя как граната, оставалось только забежать в туалет и сорвать чеку. При этом мы снимали в самом крупном в мире Генеалогическом сообществе , и возле уборной меня ожидали его представители в дорогих черных костюмах и начищенных до блеска туфлях. Когда дверь туалета приоткрылась , они тихонько начали посмеиваться и с осторожностью пожимать мне руку , и похлопывать по спине, но это не помогало избавиться от взрыва в внутри. Скажу одно: горячо на входе, горячо на выходе(кто ест острое, поймёт меня сразу). И это ещё не конец. Ещё несколько дней я мучалась от боли в желудке, мы прилетели в Мексику, там я совсем слегла…😔 Пришлось вызвать врачей. О трудностях перевода рассказывать не буду, тк Мексиканцы , как и все латиносы, говорят исключительно на испанском языке, а мой Испанский ещё не достиг совершенства… Единственное, что я поняла: ” у вас инфекция, температура высокая, клизму не мешало бы, но все можно исправить с помощью медикаментов”. P.S.: не экспериментируйте с вашими желудками🙈😂 , либо сразу бегите на промывание 😂😂😂 #регинапутешественница #регинатодоренко #орелирешка

Світлину опубліковано користувачем regina todorenko (@reginatodorenko)

Читайте також: РЕГІНА ТОДОРЕНКО НЕ ЗМОГЛА ПОВЕРНУТИСЯ З НАВКОЛОСВІТНЬОЇ ПОДОРОЖІ ДОДОМУ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post