fbpx
Breaking News
Я була найщасливішою жінкою на світі в той вечір. Про його дружину, що з нею там відбувається, я і не думала. І про дітей не думала. Думала, ну нічого, буде їх на вихідні брати, грошима допомагати. Ми одружилися… Любі дівчата, прочитайте і вдумайтесь. Біжіть від одружених чоловіків. Закривайте очі, затикайте вуха, не вірте, не слухайте, не закохуйтеся! Розплата прийде неодмінно
Найсмачніше “ПТАШИНЕ МОЛОЧКО”, яке я колись їла! Без випічки! Ніжніше-ніжного, тане в роті… Тепер готую лише за цим рецептом, яким зі мною поділилася одна львівська господиня. Як я їй вдячна!
У грудні 2019-го президент отримав 28 тисяч гривень, а виплата так званої “13-й зарплати” Зеленському та керівництву ОПУ не передбачена. 
Біля вікна своєї кімнати сидить маленька дівчинка, якій всього сім років. Батьки знову сваряться
Родичі чоловіка вважають мене егоїсткою і що дитину у мене потрібно забрати! Налаштовують чоловіка проти мене, щоб розлучився
Економіка
Через вихід з ЄС Британія втратить 300 млрд євро, – експерт

Втрати Великобританії через вихід з ЄС перевищать до 2030 року 300 млрд євро.

Про це заявив керівник економічного відділу в німецькому фонді Бертельсмана Андреас Есслер, – передає УНН.

За його словами, Brexit може привести до обмеження експорту, зменшення інвестицій і зниження інноваційної привабливості країни для європейських економічних партнерів.

Тим часом Німецький Інститут економічних досліджень в Берліні закликав не йти на поступки Лондону за результатами референдуму в Великобританії.

Глава інституту Марсель Фратцшер заявив, що “це не в інтересах європейців — пропонувати британцям вигідну угоду”. Він підкреслив, що така політика спровокує небажані прецеденти всередині ЄС.

 

Джерело

Related Post