fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Чим небезпечний маринований шашлик із супермаркету

Для маринування шашлику супермаркети часто використовують м’ясо, яке вже втратило товарний вигляд, а також обрізки. Маринадом перебивають неприємний запах.

“М’ясні продукти відносяться до категорії підвищеного ризику, при їх приготуванні обов’язково суворе дотримання чистоти і гігієнічних норм. А ручатися за те, що продавці сумлінно поставилися до своїх обов’язків, ніхто не може”, – розповіла ГолосUA лікар-дієтолог Ірина Морозова.

“Маринують не тільки філейне м’ясо, а й м’ясні обрізки з прожилками. Час прожарювання тоді виходить різний. Одне – згорить, інше – сире. Пережарене м’ясо – джерело канцерогенів, які ведуть до ряду найнебезпечніших захворювань і сприяють виникненню ракових клітин. Сирим м’ясом можна отруїтися чи підчепити паразитів”.

Читайте також: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ ІДЕАЛЬНУ ТРИВАЛІСТЬ ШЛЮБУ

Експерт рекомендує не купувати м’ясо, мариноване в майонезі, з сильним запахом оцту або приправ.

“Майонез взагалі не підходить для маринадів. Він жирний і не поєднується з м’ясом. А при температурній обробці виділяє величезну кількість канцерогенів. Краще замочити шашлик в мінералці, а під час смаження додати трохи вина”.

Джерело.

Related Post