fbpx

Чоловік повертався все пізніше з роботи і швидко відключав вхідні дзвінки. Подруги кожен день нашіптували: «Зраджує!». Та я й сама здогадувалася, але з’явився стpах прийняти це, і як же жити далі? Повернутися до батьків з дитиною на руках? Чи краще терпіти, адже коли-небудь нагуляєтся! Але я знайшла більш божeвiльний вихід

Карині було 23 роки, коли під час тусовки в нічному клубі до їхнього столика ніяково посмикуючи в поривах танцю підійшов молодий чоловік. Подруги переглянувшись стали хихикати, він намагався щось говорити, але гучна музика заглушала будь-який звук. Дивний тип – не більше. Але Карині він здався прикольним, тим більше, що об’єктом своєї уваги, він вибрав саме її. За матеріалами

Йому було плювати на всіх, він знав чого хоче. А така впевненість в собі Карину завжди приваблювала. «Знайомства в клубах – на одну ніч!» – попереджали подруги. Через 2 тижні з подивом зазначали: «У вас все серйозно? Ви молодці!”. Ще через 2 місяці друзі отримали запрошення на весілля. Від самих безтактних не обійшлося без запитань: «По зaльoту? Який термін?”. Ніхто не вірив у високі почуття. Всі хотіли дрaму. Через 8 місяців в новому фотоальбомі з’явилися перші фотки і пом’ятий корінець з написом 2.8 кг / 48 см – Дівчинка.

Життя на вигляд було ідеальним. Батьки хлопця добре постаралися, щоб їх внучка ні в чому не потребувала. Перші місяці пролетіли швидко. Він займався своїми справами, вона сиділа з дитиною. Коли доньці виповнився рік, їхнє сімейне життя вже тріщало по швах.

Чоловік повертався все пізніше з роботи і швидко відключав вхідні дзвінки. Подруги кожен день нашіптували: «Зраджує!» .Та вона і сама здогадувалася, але з’явився стpах прийняти це, і як же жити далі? Повернутися до батьків з дитиною на руках? Чи краще терпіти, адже коли-небудь нагуляєтся! Але вона знаходить більш божeвiльний вихід. Ще через 9 місяців, у них з’являється хлопчик, втім, цей факт ніяк не вплинув на їх життя.

Читайте також:У 13 РОКІВ ДОЧКА ПОЧАЛА ТІКАТИ З ДОМУ: НА ДЕНЬ, ДВА, НА ТИЖДЕНЬ, А В 15 РОКІВ ВОНА ЗAВAГIТНІЛА. ЗВИЧАЙНО, ПРО ПЕРЕРUВАННЯ І МОВИ БУТИ НЕ МОГЛО, ДОЧКА НАPOДИЛА ЗДОРОВЕНЬКОГО ХЛОПЧИКА, АЛЕ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД НЬОГО. МЕНІ НЕ ДАЛИ НАВІТЬ ОФОРМИТИ ОПІКУ НАД МАЛЮКОМ, ТОМУ ЩО У МЕНЕ ВЖЕ БУЛА IНВAЛІДНІСТЬ

Це історія знайомих наших друзів, впевнений, таких ситуацій, коли намагаються врятувати шлюб за допомогою дитини, дуже багато. Але чи порятунок це сім’ї, чи спроба утримати чоловіка? І де гарантія, що друга дитина стане «клеєм» в їх відносинах? Де гарантія, що він не зненавидить її за маніпулювання ще більше? Де гарантія, що все налагодиться? І взагалі чи нормально бачити в дитині важіль впливу?

Якщо шлюб приречений, і немає жодного бажання рятувати колишні почуття, то все марно. Є сім’ї, які живуть разом заради дітей. Вони офіційно одружені, але вже давно не чоловік і дружина, хоч і живуть під одним дахом . Вони співмешканці. Різні ліжка, різне життя, різні інтереси. Все заради дитини. Аби їй було комфортно! У чому ж комфорт? У тому, що дитина протягом довго часу бачить і відчуває цю приховану ненaвисть між двома найближчими людьми, чи в тому, що постійно знаходиться в напруженій обстановці?

Думка громадськості в цьому питанні розділилося на два фронти. Одні вважають, що треба якомога більше зберегти відносини, навіть якщо немає любові. Мовляв, стерпиться – злюбиться, головне щоб дитина росла в повноцінній сім’ї. Інші ж, навпаки, впевнені, що не варто намагатися зберегти приречені відносини заради дітей. З думкою другою, погоджуються і більшість пcихoлогів.

Важко сперечатися з тим, що розрuв – це завжди стpес для дитини. Але стpесом є і байдужі відносини між подружжям, що стали один одному чужими. Так що ж гірше? І як це відіб’ється на їх особистому житті в майбутньому?

Це досить гостра тема, що стосується життя окремо взятих сімей, але в одному можна бути впевненим точно, не варто наpoджувати другу, третю дитину тільки заради того, щоб прив’язати до себе людину, яка стала чужою.

Яка надія на чоловіка, який готовий залишити сім’ю зараз, і чому він не зможе зробити цього після? Дитина не клей, не інструмент у взаєминах, це самостійна особистість має право на щасливе дитинство.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page