fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
Чому 16 червня важливо спостерігати за напрямком вітру, а спати треба лягати пізно

У цей день церква відзначає день пам’яті святого Лукілліана, який жив в Антіохії в ІІІ столітті.

У народному календарі 16 червня — день Лук’яна Вітряка або Луки Вітряного. Цього дня треба спостерігати за напрямком вітру.

Північно-західний вітер віщує сиру погоду і приносить хвороби, як і вітер східний; південний вітер добре впливає на зростання ярих, проте всю картину може зіпсувати північно-східний вітер, який з’являється завжди з дощами, шкідливими при наливанні жита.

Цей день примітний тим, що за напрямком вітру визначали ще і хвороби, дощ і зростання зернових. Якщо в цей день трапиться гроза – сінокіс буде поганим. Північно-західний вітер приносить хвороби.

У цей день за традицією лягали спати пізно, виглядаючи напрямок вітру, за яким визначали подальшу погоду літа. Так південний вітер обіцяв тривалі дощі, північний сире літо, а південно-західний – хороший урожай зернових. Увечері цього дня було прийнято заклинати вітер, щоб дощі йшли вчасно і рясно. Дощ цей день обіцяв хороший врожай грибів.

Іменини в цей день святкують Юліан, Афанасій, Павло, Денис і Дмитро.

Читайте також: ТІЛЬКИ МАТЕРІ НЕ ПОВЕРНЕШ…

Прикмети 16 червня:

Якщо бобри проявляють сильну активність, то це віщувало дощ,

Якщо весь день буде йти дощ, буде багато грибів.

Північно-західний віщує сиру погоду і приносить хвороби.

Собака мало їсть або їсть траву і погано спить — до дощу.

Туман вранці стелиться по воді – до сонячної погоди.

Гроза в цей день обіцяє погане збирання сіна.

Джерело.

Related Post