fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Чому деякі люди виглядають на 8-10 років старшими за свій вік

Американські вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго обстежили зразки крові 1500 пенсіонерів у віці від 64 до 95 років і вивели причину передчасного старіння.

Також вона призводить до проблем із серцем, збільшення ваги і діабету. Це гіподинамія.

Зокрема, якщо ви щодня просиджуєте 8-10 годин, і не практикуєте 40 хвилин рекомендованої щоденної фізичної активності – організм додає у віці близько восьми років!

Такий висновок американські вчені зробили, проаналізувавши теломери піддослідних – це маркери віку наших клітин. Протягом семи днів піддослідні також повинні були носити пристрій без перерви на одному стегні, щоб оцінити інтенсивність їхнього руху.

Порівнюючи результати, дослідники відзначили: теломери у тих, хто провадить сидячий спосіб життя, коротші, ніж у активних людей. “Наше дослідження свідчить, клітини старіють швидше через сидячий спосіб життя”, – заявив доктор Аладдін Садьяб, один із авторів дослідження в Університеті Каліфорнії.

Церез гіподинамію хронологічний вік людей не відповідає їхньому біологічному віку.

Читайте також: ЧИМ РАНІШЕ ДИТИНА ПОЧИНАЄ ЧУТИ ІНОЗЕМНУ МОВУ, ТИМ РОЗУМНІШОЮ ВИРОСТЕ — ДОСЛІДЖЕННЯ

Звичайно, інші чинники , такі як дієта і куріння, також прискорюють старіння. Однак провідна роль належить нашій ліні. Для боротьби з наслідками сидячого способу життя, люди, що працюють сидячи, повинні вставати і ходити, регулярно- через кожні 20 хвилин. Також важливими є збалансований раціон харчування і здоровий спосіб життя.

Джерело.

Related Post