fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Наука
Чому люди плутають право і ліво: наочний посібник (відео)

Відеоролик викликав багато емоцій у користувачів facebook

В інтернеті з’явилося відео, яке дає відповідь на питання “чому люди плутають право і ліво”. Відеоролик від Adme.ru детально пояснює це явище.

Виявляється, що людина розрізняє праву і ліву сторони тільки шляхом взаємодії зору, слуху і дотику.

Між правою і лівою півкулею постійно йде процес обміну інформацією. При цьому у жінок цей процес набагато активніший і обидві півкулі задіяні одночасні і тому жінки багатозадачні.

У той час як у чоловіків задіяна лише одна півкуля. Вони зосереджені на одній активності і при необхідності їм легше зорієнтуватися.

Читайте також: Від чого найчастіше помирають

Джерело

Related Post