fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Інтернет
Чому не слід часто змінювати паролі у соцмережах

Часта зміна паролів на персональних комп’ютерах не гарантує захист від хакерів, а навпаки, робить їх більш уразливими.

Вчені заперечили необхідність, прописану у правилах навчальних закладів та інших установ, щодо обов’язкової зміни пароля раз у два місяці заради безпеки аканту, пише Svopi, інформує Знай.

На думку експертів, чим частіше користувач змінює паролі, тим більше наражає на небезпеку профіль або пошту. Це трапляється через те, що люди зазвичай мінімально змінюють кодове слово або фразу. Замість того, аби переписати увесь пароль, вони редагують буквально пару літер чи цифр.

Читайте також: Facebook відсікатиме провокаційні новини у стрічці

Досвідчені хакери чудово знають про такі хитрощі, і тому зламати акаунт для них не є надскладним завданням.

Фахівці рекомендують міняти пароль час від часу, вибираючи для цього складний вираз або поєднання букв, цифр і символів. Аби його не забути, слід десь записати.

Джерело

Related Post