fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Здоров'я
Чому потрібно снідати протягом першої години після пробудження

Різні вчені доводять важливість сніданку для людського організму. Мова йде не просто про те, щоб поїсти, а зробити це в першу годину після пробудження. Цікаво, чому саме в цей проміжок часу? Тоді читай далі.

Вживання їжі впродовж першої години після пробудження є нормальним явищем. Однак дехто з нас снідає під час добирання до офісу, або навіть після цього. Ще 10-30% людей взагалі пропускають сніданок.

Кожен з нас має виправдання, чому він не снідає одразу після пробудження. Ми можемо поспішати або просто не бути голодними, але користь сніданку впродовж першої години після пробудження дуже велика. Якщо ви можете цього дотримуватись, то кожен ваш день буде продуктивним та щасливим.

Ось що відбувається з вами, коли ви снідаєте одразу після пробудження:

1. Коли ви їсте впродовж першої години після пробудження, відбувається регулювання вашого рівня цукру та інсуліну в крові, а також “запускається” обмін речовин.

Це важливо, якщо ви хочете втратити вагу або навіть зберегти її. Адже коли ці процеси відбуваються в організмі, ви отримуєте необхідні енергетичні ресурси, які забезпечуватимуть продуктивність протягом всього дня.

Коли ви спите, обмін речовин сповільнюється, тому що ваше тіло має небагато вимог. З’їдаючи сніданок впродовж першої години після прокидання, ви запускаєте термогенез (метаболічний процес перетравлення їжі і транспортування поживних речовин).

Отож, щоб метаболізм працював на повну силу, ви не повинні забувати про ранковий прийомі їжі.

2. Якщо ви не снідаєте впродовж першої години після пробудження, ви більше схильні до споживання їжі із низьким вмістом поживних речовин або висококалорійні продукти.

Нема сумнівів, що у кожного з нас був такий період, коли ми не мали часу на сніданок, тому чекали обіду. А, отже, під час нього, скоріш за все, споживали калорійну та із низьким вмістом поживних речовин їжу. Саме сніданок допомагає відігнати відчуття голоду і протистояти переїданню протягом всього дня.

3. Дослідження показали, що сніданок після пробудження покращує настрій і когнітивні функції протягом дня.

Деякі дослідження показують, що споживання їжі протягом першої години після пробудження покращує настрій, тому що ваш мозок одразу отримує необхідні поживні речовини. Таким чином, у вас також поліпшується пам’ять, ви краще сприймаєте інформацію.

От, подумайте про сніданок, як про паливо для автомобіля. Якщо його майже нема, він не буде їхати, так само і з вашим організмом. Їжа — це паливо для тіла. “Заправляючи” ваше тіло протягом першої години після пробудження, це не дозволяє не почуватись втомленими та дратівливими протягом дня.

Інколи важко снідати впродовж першої години після пробудження — може не вистачати часу, або ви можемо не відчувати голоду. Але коли ви робите вибір на користь сніданку, то заряджаєте свій розум і тіло енергією на весь день.

Читайте також: НАЗВАНО ОПТИМАЛЬНІ ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТІВ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Джерело.

Related Post