fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Здоров'я
Чому “сови” швидко старіють

Як показують дослідження фахівців, наші біологічні годинники можуть давати збої. Одна з найпоширеніших причин збою біологічного годинника є те, що ми пізно лягаємо спати або зовсім не спимо ночами.

Люди, що ведуть нічний спосіб життя компенсують свій сон у денний час доби. Вчені Західної Європи змогли зробити висновки про те, що нічний сон має бути необхідним.

Вчені знайшли 25 генів, які мають прямий зв’язок з біоритмами. Коли гени знаходяться в активній роботі, людський організм справляється з процесами, які викликають старіння. Коли ми порушуємо роботу цих генів, у більшості випадків це відбувається через порушення сну, то це прискорює процес старіння. І як би ми не доглядали за шкірою і організмом, сон в неправильний час доби сприяє старінню.

З віком, люди, які ведуть нічний спосіб життя з часом стають “жайворонками”, але до цього моменту люди нічного режиму вже не одноразово піддали себе старінню.

Нічна активність пригнічує вироблення мелатоніну, яка збільшує ймовірність різних захворювань, таких як онкологія, гормональний збій, серцево-судинні захворювання. При знаходженні під променями яскравого світла в нічний час доби наш організм не виробляє мелатонін, який дуже важливий для життя.

Читайте також: В Україні зростає кількість фальсифікованих ліків

Можна штучно створити проблему вироблення мелатоніну. Це відноситься до тих людей, які вночі сплять під променями лампи.
Наш організм відновлюється вночі і коли ми не спимо, то відповідно порушуємо процес “ремонту” організму. Як доводять вчені, що для кожного органу існують певні години для відновлення і це тільки в нічний час доби. Мелатонін є прекрасним антиоксидантом, який за своєю якістю впливає навіть краще, ніж вітамін С.

Сон повинен бути тривалістю не менше семи годин. Якщо постійно порушувати графік сну і спати мінімальну кількість годин, такі дії призводять до серйозного збою в організмі, після чого ми починаємо помічати прояв безлічі захворювань про які навіть не замислюємося. А все тому, що ми спимо в неправильний час доби.

Читайте також: Генетики знайшли причину поганої пам’яті

Джерело

Related Post