fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Чудо зцілення від святої води і артоса. Після зцілення я прожила з вірою і в вірі в Господа виховала своїх дітей

Я народилася в 1948 році, і, хоча моя мати була віруюча, релігія була мені чужа. Я була вже заміжня, коли захворіла на важку форму плевриту і була при смерті. Чула, як лікар казав моїй матері: «Залиште її, вона безнадійна».

У стані смертельної агонії, в напівзабутті, у мене промайнула думка: «Господи, що мені зробити, щоб одужати?» І тоді я ясно почула голос, який відповідає мені: «Випий святої води, з’їж артоса і віруй в Мене».

До тих пір я не знала слова «артос» (- особливий освячений хліб, спільний для усіх членів церкви), але, прийшовши до тями, добре запам’ятала його. Я покликала маму і попросила дати мені святої води і артоса.

Мати, здивована моїм проханням, сказала: «Видно, ти вмираєш, якщо просиш святої води і артоса». Вона відразу виконала ж моє прохання, і я з великим зусиллям проковтнула ковток води і шматочок артоса.

Після цього я негайно заснула і довго спала, а прокинулась зовсім здоровою. З тих пір моє життя змінилося. Я жила з вірою і в вірі в Господа виховала своїх дітей.

Читайте також: Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Джерело.

Related Post