fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
життєві історії
Чужі люди виявилися відданішими і порядними рідних дітей

Був холодний грудневий вечір, Анна з Миколою поверталися додому з міста, де працювали. Будинок їх був за містом, новий, смачно пахне свіжістю, жили вони в ньому другу зиму.

Все було добре у цієї молодої пари, за винятком того, що єдиний син, п’ятирічний Костик, не ходив, повзав по дому, на вулицю його вивозили в дитячій інвалідному візку. Джерело

Хлопчина був добре розвинений, розумний не по роках, і від цього тільки гірше було батькам. Няня, яка працює у них з нapoдження Кості, вийшла заміж і поїхала за місцем служби чоловіка.

Ледве вмовили, за подвійну плату, що приходить прибиральницю посидіти з малюком. Терміново потрібно було шукати нову няню, але на роботі у обох був аврал, як-не-як все ж кінець року.

У засніжений вечір.

Проїжджаючи останні квартали міста, Аня раптом побачила жінку, самотньо сиділа на зупинці. Йшов сніг, людей було мало, і в образі жінки прочитувалося глибокий відчай.

Микола припаркував машину, щоб зайти в магазин і прикупити чого-небудь до вечері.

– Знаєш, Аня, а жінка давно вже тут сидить. Години дві тому я поїхав за тобою і звернув увагу, – сказав Микола.

– Давай ми підійдемо до неї і запитаємо, що трапилося, – поспівчувала Аня.

А жінка, на вигляд їй було років шістдесят, дійсно вже замерзла. І сніг засипав і комір, і шапку, він навіть уже не танув на щоках і бровах.

– Жінка, ви хочете кудись поїхати і чекаєте автобус? – запитала Аня.

– Нічого я вже не чекаю, – гірко відповіла незнайомка. – Дочка з зятем знову п’ють, вигнали мене з дому, так буває, буває часто, а мені і подітися-то нікуди. Сусідка пoмepла, до сестри двоюрідної звернулася, у неї місця для мене немає. Мабуть, дочка моя пригрозила, – продовжила жінка і замовкла, схилившись головою.

Читайте також: – Мені не хочеться бачитися з мамою

– Ну ось що, – голосно сказала Аня, – йдіть в машину з моїм чоловіком, він напоїть вас гарячою кавою, а я швиденько заскачу в магазин, і потім додому, у нас є де вас прихистити.

Через годину були вдома. Жінка назвалася Тетяною Петрівною, її відправили в гарячу лазню, відігрітися. Аня зібрала на стіл. Жінка, вірніше Тетяна Петрівна виявилася приємною, п’ятдесяти шестирічної дамою, і Аня згадала: в одній будівлі з їх офісом у Тетяни Петрівни був магазин чоловічого одягу.

– А що з вашим бізнесом? – поцікавилася Аня.

– А я його дочці віддала, і будинок, і магазин, все віддала. Все, що у мене було, поділила між трьома дітьми, і нікому в результаті не догодила. Все пересварилися, образилися, у всіх винна я. Ольга, моя найменша, думала з нею доживати. Навіть не знала, що вони з чоловіком добре п’ють. Тепер от шукаю п’ятий кут, – заплакала татьяна Петрівна.

Попереду було два вихідних. Жінка готувала сніданок, варила смачні обіди і з’їздила з Миколою за продуктами на ринок. А особливо добре вона знайшла спільну мову з Костиком. Він відразу і невимушено став називати її бабусею.

Домовилися, що буде у них Тетяна Петрівна за няню і кухарем. Завели їй дві кімнати на першому поверсі. Звозили на пошту, де Тетяна перевела свою пенсію на картку, до будинку рідного звозили.

Відкривши будинок своїми ключами, Тетяна зібрала необхідні речі і документи. Коли вже від’їжджали від будинку, під’їхала дочка Ольга. Вона кинулася на матір мало не з кулаками:

– Де шлялася три дні? Ми що тебе шукати повинні ?! – кричала Ольга на всю вулицю.

– Ні, не шукайте, не треба. Я знайшла дах над головою і роботу, більше мене не побачите, заважати не стану.

З тим і поїхали від приголомшеної Ольги.

Потяглися дні, добрі, хороші. Тетяна душі не чула в Костика, у неї не було своїх онуків. Водила його в басейн, на процедури, і до весни малюк пішов.

Але краще, ніж ходив, він плавав. Скоро став брати участь в змаганнях, займати призові місця. Потім пішов в школу. І не було краще і добріше няні.

Діти знайшли свою матір, кликали до себе. Просили вибачення. На що Тетяна відповіла:

– Дякую, я тепер вчена, більше ні до кого з вас не піду. Чужі люди виявилися відданішими і порядочнішими за вас, рідних дітей.

Related Post