fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Де чоловіки найчастіше зраджують?

Психологи назвали певні місця, де чоловіків так і тягне завести любовну інтрижку потай від законної половини.

На чоловіків часто діє певним чином атмосфера напівтемряви, доповнена алкоголем. Місцями з такою атмосферою є паби або бари: 500 учасників опитування, проведеного Кемпбелл, призналися, що зрадили дружинам саме після зустрічі з жінкою в цих закладах.

Також часто чоловіки заводять романи в офісах. «Офісні романи дуже поширені – на роботі коханку знаходять близько 40% зрадників», – зазначила психолог.

За словами фахівця, поштовхом до зради нерідко стає думка друзів, які схвалюють розкуту поведінку там, де чоловік відпочиває без дружини, – на концерті улюбленої групи, у відпустці, на чиємусь весіллі. Підходящим місцем для пошуку коханки є, крім цього, тренажерний зал і соціальні мережі, констатувала Кемпбелл.

Читайте також: ЩО РОБИТЬ УСПІШНА ЛЮДИНА ПЕРЕД СНОМ: 9 ПОРАД

Нагадаємо, що за статистикою близько 70% чоловіків зраджують своїм дружинам, заводячи стосунки один раз або багаторазово протягом шлюбу.

Джерело.

Related Post